Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ohodnocení 5008


Jarynn

Recommended Posts

Ahoj všem, chystam se prodat moji 5008. Můžete mi pomoct s oceněním?  Vůbec totiž nevim kolik si za ni říct,  250,300? Je to rv 2015, 1,6bluehdi 88kw,  najeto 85tis km(2-3tisice jeste najedu),navi rt6,couvací kamera ,park senzory ve predu i vzadu,led denni sviceni,5mist.TZ origo peugeot,montovane  9/2018Koupeno v cz ,prvni majitel (firma)Odpocet dph je mozny. Jezdil s tim 3roky tatik (77let) v loni zemrel a od zari s tim jezdim ja. Auto ve 100% technickem stavu,jen nejaka drobna kosmetika protoze jezdilo castecne ve meste a lidi jsou hovada..Bylo odrene na pravem boku o svodidla a na levém od borca co parkoval u marketu. Predni naraznik byl lakovany snad 3x nez me to prestalo bavit,vzdy byl odreny zespod... nikdy nic zavazneho ale pisu to na rovinu.Technicka zavada za celou dobu zadna,jen se resilo zatekani do dveri pac spatne zalepili vnitrni folii pri lakovani . Vloni na svolavacku menili DPF ,pry tam rezla priruba takze DPF je taky prakticky nove. Letos menili park senzory 2ks,odesly z niceho nic..V pulce intervalu jsem vzdy menil olej čili co 15tis.Auto ma jeste bezici optiway,pred koncem ho necham jeste prohlidnout. Celou dobu servis v autorizaku,takze servisní zaznamy jsou snadno dohledatelne.Za technicky stav a kilometry dam krk.Posledni splatku mam 30.6 tak bude k dispozici v prvnich dnech v červenci,hned jak prijdou papiry. Stehuju se samotu kde mi neodhrnujou snih a kdyz tak az uplne naposledy a jsem bez 4x4 v haji.. Muzete mi nekdo poradit co za to chtit? Pripadne kdyby nekdo mel zajem tak v červenci bude k mani.

20190401_081559.jpg

20190401_081357.jpg

20190401_081411.jpg

20190401_081351.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je tak trochu "poklad v inzerci", který já sám hledal předloni půl roku. :super Kupoval jsem 1.6HDi 82kW 2011 Premium/Allure se cca 115tis.km po Optiway servise, přímo od prodejce Peugeotu za 270tis.Kč. Co mi chybí je tažné, couvací kamera, přebývá head-up displej, panorama, obrazovky v zadních opěrkách... Cenovku můžeš nasadit výš, dolů můžeš vždy. Tady se bude hlavně cenit jasný původ a kompletně doložitelný servis. Tady je podobné auto jen bez RT6ky. https://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/5008/18214601?goFrom=list Za mě bych začal klidně na těch 290 až 300. :myslim:)   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...