Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Posted

Ahoj lidi, můj problém je v tom ze moje 206ka r.v. 2007 1,4i nejde nastartovat bez přidání plynu a při pusteni plynu motor okamžitě zhasne. Když to držím pod plynem tak to normálně jede, vše svítí, kontrolky žádné. Na diagnostiku zatím jet nemohu tak mě napadlo jestli je nějaký způsob jak zjistit v domácím prostředí čím to muže byt ? Predem děkuji za odpověď a jestli to tu již někde bylo tak se omlouvám, píšu ze starého telefonu na wifi která je pomalá a nemůžu to tady vsechno prolezt. Díky 

Posted

ChouLu - klapku jsem úplně vyčistil a problém přetrvává. Nejhorší je ze se situace stává pouze při zahřátém motoru Tj 90 stupňů. Při vyřazeni rychlosti to většinou chcipne nebo se to hrokotezko srovná. Jakmile motor vypnu nebo chcipne sám a je zahraty tak bez přidání plynu nenaskoci. Krom vyčištění klapky jsem ještě vyměnil všechny svíčky a také žádný rozdíl. Chlapek co dělal diagnostiku nenašel nejdřív nic a potom chybu v klapce. Ale zároveň mi řekl ze Altik dobíjí pouze 12,4 a ze je to málo. Ma tedy cenu sehnat novou celou klapku i s krokacem ? Není to úplně levná záležitost a nejsem si jistý jestli to pomůže. Díky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...