Berserk Posted April 1, 2019 Posted April 1, 2019 Ahoj lidi, můj problém je v tom ze moje 206ka r.v. 2007 1,4i nejde nastartovat bez přidání plynu a při pusteni plynu motor okamžitě zhasne. Když to držím pod plynem tak to normálně jede, vše svítí, kontrolky žádné. Na diagnostiku zatím jet nemohu tak mě napadlo jestli je nějaký způsob jak zjistit v domácím prostředí čím to muže byt ? Predem děkuji za odpověď a jestli to tu již někde bylo tak se omlouvám, píšu ze starého telefonu na wifi která je pomalá a nemůžu to tady vsechno prolezt. Díky Quote
ChouLu Posted April 2, 2019 Posted April 2, 2019 Pravděpodobně krokový motorek volnoběhu nebo zcela špinavá klapka Quote
Berserk Posted April 8, 2019 Author Posted April 8, 2019 ChouLu - klapku jsem úplně vyčistil a problém přetrvává. Nejhorší je ze se situace stává pouze při zahřátém motoru Tj 90 stupňů. Při vyřazeni rychlosti to většinou chcipne nebo se to hrokotezko srovná. Jakmile motor vypnu nebo chcipne sám a je zahraty tak bez přidání plynu nenaskoci. Krom vyčištění klapky jsem ještě vyměnil všechny svíčky a také žádný rozdíl. Chlapek co dělal diagnostiku nenašel nejdřív nic a potom chybu v klapce. Ale zároveň mi řekl ze Altik dobíjí pouze 12,4 a ze je to málo. Ma tedy cenu sehnat novou celou klapku i s krokacem ? Není to úplně levná záležitost a nejsem si jistý jestli to pomůže. Díky Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.