Martin Michalík Posted March 31, 2019 Posted March 31, 2019 Zdravím všechny, mám dotaz. Jakým plynem se plní klima u 308 sw 1,6 Vti. Vyčetl jsem že se používá r 1234 nebo r 134. Díky M. Quote
Havlicek.Lukas Posted March 31, 2019 Posted March 31, 2019 R134a a pozdeji neco jineho mene toxickeho Quote
slimboy Posted June 19, 2019 Posted June 19, 2019 Ahojte. Mam 308 SW 1,6 HDi 68 kW s manualnou klimou. Dal som preventivne v oficialnom servise Peugeot odsat a znovu naplnit klimu a bolo mi pri odovzdavani auta povedane, ze tam bolo privela chladiva. Odsali 505 gramov a naplnili 425 gramov (vid foto). Je to mnozstvo noveho chladiva v poriadku? Resp. je mozne, ze bolo v systeme privela chladiva? Predpokladam, ze sa to robilo na tomto aute prvykrat (vyroba 12/2012), cize mi z toho vychadza, ze z vyroby bolo v systeme viac chladiva nez malo byt? A mohlo privela chladiva nejak poskodit system? Quote
Szapet Posted June 26, 2019 Posted June 26, 2019 Dobrý den - prosím o radu ... Je možné, aby v systému klimatizace P308 10/2014 bylo chladivo staré R134 a koncovky už nové na ten super drahý "eko"plyn? Jel jsem do servisu doplnit chladivo a plnička jim prý okamžitě po připojení vyhodila chybu ...:-( Je možné, že minulý majitel či jeho servis byli takoví kutilové, aby na plničku R134 namontoval hadice s koncovkami pro nový plyn a napustil to levnějším starým chladivem??? Quote
inoxing Posted June 26, 2019 Posted June 26, 2019 (edited) Pochybuju. Koncovky jsou koncovky, nemaj vliv na obsah v systému. Otázka je, co máš na štítku s informací o chladivu. Dneska tím drahým r1234 nahrazují r134a to je celé. V roce 2014 snad byl ještě standard r134a. Edited June 27, 2019 by MJSytic standard vs stadart Quote
slimboy Posted June 27, 2019 Posted June 27, 2019 A k mojej otazke nikto nic? Nikto ste nedavali plnit klimu a nemate protokol z plnenia, ze kolko gramov chladiva bolo naplnenych? Quote
MJSytic Posted June 27, 2019 Posted June 27, 2019 Můžeš být v klidu, udělali to správně klima_308.pdf Ajap and slimboy 2 Quote
slimboy Posted June 27, 2019 Posted June 27, 2019 Dik, super. Akurat teda nerozumiem, ako tam mohlo byt povodne vyse 500 gramov. Quote
Szapet Posted June 28, 2019 Posted June 28, 2019 (edited) V 26. 6. 2019 at 17:44, inoxing napsal: Pochybuju. Koncovky jsou koncovky, nemaj vliv na obsah v systému. Otázka je, co máš na štítku s informací o chladivu. Dneska tím drahým r1234 nahrazují r134a to je celé. V roce 2014 snad byl ještě standard r134a. No jo - jenže plnička je buď na r134 se starými koncovkami a nebo na 1234 s novými koncovkami - nejde to zaměňovat! Já mám ale na trubkách polepené R134 a koncovky nové (ty bajonety jsou delší) - co s tím??? Ale existuje i mašina, která zvládne obě chladiva, což jsem zjistil prohledáním internetu - otázka je, kde to tady v okolí budou mít - https://www.siems-klein.cz/download/TEXA - klimatizace pro 2 chladiva.pdf Edited June 28, 2019 by Szapet Quote
Mikis Posted June 28, 2019 Posted June 28, 2019 Proč ti matěji nenechali stejné koncovky to je jako ta ekologie? Quote
Szapet Posted July 1, 2019 Posted July 1, 2019 (edited) No a vidíš - zaměnil ... sice záměrně s cílem "ušetřit". ale zaměnil ... Edited July 1, 2019 by Péťa Necituj předchozí příspěvek Quote
inoxing Posted July 1, 2019 Posted July 1, 2019 Pokud máš nálepku od výrobce na chladivo r134a, tak to nikdo nezaměnil. Jenom díky ekologii se dnes vytlačuje r134a, to by nevadilo, ale cena nového r1234yf je násobně dražší. Jediný, co mě napadá, že auto bylo bouchlý na předek a z nových náhradních dílů přišlo už s novými koncovkami. Ale koncovka je koncovka, neovlivní co tam kdo naplní. Jestli zakážou r134a úplně, tak ty starý auta s originálním r134a budou muset plnit/plní rovněž r1234yf a koncovky určitě nikdo předělávat nebude. Quote
Mikis Posted July 1, 2019 Posted July 1, 2019 Tak teď to nějak nechápu když mám na autě staré koncovky tak to mi chcete říct, že i dnes mi to naplní starým chladivem? Quote
inoxing Posted July 1, 2019 Posted July 1, 2019 (edited) Napní to tím, co budou mít a co tam patří. Když někdo má zásoby R134a, tak tím. Když ne, tak novým drahým R1234yf. Na koncovky jsou redukce. Každý auto by mělo mít v motorovým prostoru nálepku- štítek, kde je uvedeno chladivo a gramáž. Nevidím důvod, proč by měla koncovka zabránit v plnění třeba starého R12 (freonu), dnes již zakázaného chladiva. Vezme redukci a plní. Edited July 1, 2019 by inoxing Quote
Stano308 Posted August 11, 2020 Posted August 11, 2020 Ahojte. Môžete mi poradit ake mam chladivo v aute na Peugeot 308SW 2014/10 mesiac? Pozeral som trubky to vyzera byt klasika chladivo. A nalepku co by mala asi znacit chladivo mam na plaste pri zamku kapoty a to - R-0312184 a pod tym 0,51. Co by som chapal ako vahu chladiva. 510g. Viete mi poradit ci to je to nove alebo stare chladivo? Dakujem Quote
mmartinkovic Posted August 12, 2020 Posted August 12, 2020 Malo by byt stare, nove boli od dalsej verzie. ale naisto ti to povedia v servise ked to pojdes plnit,alebo dezinfikovat. Malo by to byt napisane aj v knizke... Quote
jarokare Posted August 12, 2020 Posted August 12, 2020 Peugeot má typ chladiva určenej čepičkama na plnících ventilkách klimy - černá = starý chladivo R134A , šedá = nový chladivo 1234YF , množství se dá zjistit podle vin , ale 510 gr není u žádný 308 ChouLu 1 Quote
Stano308 Posted August 12, 2020 Posted August 12, 2020 Tak to bude uz nove chladivo. Capicu su sive. Inak aj sa mi zda ze na starej 308 2012 boli cierne. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.