Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak znovu spárovat imobilizér Peugeot 307


Trigax

Recommended Posts

Ahoj,

mám peugeot 307 r.v. 2003, první majitel cca 150 T km.

Auto bylo až do minulého podzimu pravidelně používáno, takže nebyly žádné větší problémy. Na podzim, ale přestal jezdit, z důvodu třetího auta v domácnosti (nicméně mi bylo líto se ho zbavit). Bohužel mě nenapadlo, že s ním nebudu jezdit tak dlouho a baterie se za tu dobu vybije. Po pár měsících tedy baterii vyndám a dám přes noc nabít. Dle ostatních témat, co jsem našel, tak pokud není v autě baterie delší dobu než cca 3 hodiny, tak dojde k resetu BSI. 

A teď ta otázka, jsem nějak schopný resetovat Bsi bez diagnostiky, případně odtahu do servisu?

Na netu jsem našel následující návod:

-stáhnout okénku u řidiče a otevřít haupnu

-vyndat klíček ze zapalování

-počkat 3 minuty

-odpojit baterii a počkat 15s

-připojit baterii a počkat 10s

-zapnout potkávací světla

-zapnout zapalování a zkontrolovat funkčnost

 

Všechny kroky jsem provedl, ale auto nenastartovalo, furt naprázdno točí a ne a ne naskočit. Zkusil jsem dvakrát. Bohužel po této době auto spadlo do economy modu a není tedy možné ani stáhnout okénko a zapnout potkávačky, abych mohl ještě vyzkoušet, zda jsem nikde neudělal chybu.

Nemáte s tím někdo zkušenosti, jak uvést bez nastartování auto do normálního režimu (ne economy), případně jak vyřešit reset Bsi, zda s tím má někdo zkušenost?

Předem Všem díky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píše to nějakou hlášku při startování? Pokud by nešel imo tak se objeví hláška "immobilizer fault".

Economy mod by měl zmizet po dobití baterie.

Co je v tom za motor? Nafta, benzín? Jde tam palivo? Nějakej kouř při startu z výfuku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...