Jozz868 Posted March 30, 2019 Posted March 30, 2019 Ahojte chcem sa spytat ci niekto nemate navod na rozobratie tapaciru v zadnbej casti auta kufor, lebo mi tam nieco bucha vzadu a rezonuje ked prejdem cez nejaku nerovnost, neviem ci to robi aj Vam ale uz som z toho na nervy... Quote
kutac Posted September 10, 2019 Posted September 10, 2019 Mam ten isty problem, hociaka nerovnost nieco tam klepe ale mam pocit ze to je nieco z vnutra o karoseriu, presiel som sa s prazdnym kufrom a robilo to tiez. Pri vyssich rychlostiach to nerobi, po meste stale. Quote
kutac Posted September 12, 2019 Posted September 12, 2019 (edited) sedan Edited September 15, 2019 by Péťa Necituj předchozí příspěvek Quote
bedazzled Posted September 12, 2019 Posted September 12, 2019 klepal mi na zadním platu pod oknem ten plastový rošt s reprákama a brzdovým světlem. Povedlo si mi jen podlepit to tenkou pěnovou lepící páskou. Sice je to stále v jednom rohu volné, ale aspoň už to neklepe tvrdý na tvrdý Quote
kutac Posted September 27, 2019 Posted September 27, 2019 nechal jsem se zavrit do kufru a poslouchal jsem, to klepani u mne pochazi nekde od napravy.. Quote
patejrik Posted September 29, 2019 Posted September 29, 2019 Namaž si těsnění okolo dveří a na dveřích něčím takovým https://www.speedtech.cz/product/20897/silikon-na-gumove-tesneni-autoland-nano+200ml- Nebudeš tomu věřit, ale bouchání po namazání zmizelo. Quote
kutac Posted November 12, 2019 Posted November 12, 2019 (edited) nereagoval jsem na tohle pac to zni jako blbost resit bouchani od zadni napravy namazanim dveri . Guma v stabilizacnich tycich na zadni naprave byla uplne v hajzlu, takze bouchani se vyresilo vymenou tohoto dilu, auto je nyni tichoucke. Edited November 12, 2019 by Péťa Necituj předchozí příspěvek Quote
Jozz868 Posted November 12, 2019 Author Posted November 12, 2019 A menil si tycky stabilizatora alebo ulozenie tie gumy v ktorych je stabilizator , ta tyc myslim Quote
kutac Posted November 12, 2019 Posted November 12, 2019 (edited) Typek zo servisu mi ukazoval tie stare tycky potom takze predpokladam gumy aj tycky nove... Edited November 12, 2019 by kutac Quote
Jozz868 Posted November 12, 2019 Author Posted November 12, 2019 Tie zadne gumy stabilizatora neviem ci sa daju vymenit samostatne.. tak preto sa pytam Quote
patejrik Posted November 13, 2019 Posted November 13, 2019 před 10 hodinami, kutac napsal: nereagoval jsem na tohle pac to zni jako blbost resit bouchani od zadni napravy namazanim dveri . Guma v stabilizacnich tycich na zadni naprave byla uplne v hajzlu, takze bouchani se vyresilo vymenou tohoto dilu, auto je nyni tichoucke. Také jsem si myslel, že to jsou tyčky. Nechal jsem se vyměnit a nepomohlo to. Opravdu až namazání dveří pomohlo Už se to tu i řešilo někde a nejsem jediný, kdo to tím "opravil". Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.