Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pažoutova 508sw


Pažout508

Recommended Posts

Já slyšel JBL v 508  , určitě bych si za to nepřiplácel ale hraje to poslouchatelněji jak tyhle krámy co tam mám teď. Auto za mega a tokovejhle paskvil tam daj , když máti pustí rádio v podělaný i30 tak se stydím jak mi to hraje v 508 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Tony Stark napsal:

 

 

Nejde to MDFko v béžové barvě v předních dveřích vidět přes tapec/průduch, já dával dopředu černou. 

Není vůbec vidět,jsou vidět jen červený repra a to ještě dost špatně.Jen když na ně zasvítí slunko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 4. 2019 at 16:04, Davidak79 napsal:

Já slyšel JBL v 508  , určitě bych si za to nepřiplácel ale hraje to poslouchatelněji jak tyhle krámy co tam mám teď. Auto za mega a tokovejhle paskvil tam daj , když máti pustí rádio v podělaný i30 tak se stydím jak mi to hraje v 508 :D

Jj souhlas, je to fakt des 🙂 telefon hrajr lepe :D

ale uz zjistuju co se da kde delat, a neco urco vymyslim... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 4. 2019 at 16:04, Davidak79 napsal:

Já slyšel JBL v 508  , určitě bych si za to nepřiplácel ale hraje to poslouchatelněji jak tyhle krámy co tam mám teď. Auto za mega a tokovejhle paskvil tam daj , když máti pustí rádio v podělaný i30 tak se stydím jak mi to hraje v 508 :D

To neznamená, že to hraje/nehraje dobře. Mám osobní poznatek z dávných let. Sestava komponentů obměňovaná během let, pořád ty stejné zvukové zdroje -CD disky, gramo a FM, přehrávalo to všechno +- stejně, jeden by řekl, že to hraje supr. Po jedné obměně zesilovače a repro najednou změna. Najednou se objevily CD, které se nedaly poslouchat a jiné prokoukly, tak stejně stanice FM, jak jsou zprzněné kompresorem... Když je špatný zdroj, tak to kvalitní sestava nezachrání, ale nekvalitu znásobí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je jasný , stáhl jsem si nějakou hudbu na flešku a pustil jsem to jednou , vícekrát néé , tragédii to násobí :D vozím tam nějaké CD nejsou to ani Mp3.  To JBL se zkoušelo tak že jsem neposlechl jen FM  , určitě to hraje líp jak ta moje soustava ale v žádném případě bych si za to  pří kupování nového vozu nepřiplatil .

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem s ozvučením své 308SW spokojený a to ani nevím co tam je. Jé a ono to má i rádio ???  Já poslouchám jen CD MP3 v kompresi , případně origo CD a fakt mi to příjde vzhledem k vnějšímu hluko OK. A je jedno jestli jsou to OMD nebo Metallica.  Akorát poslední dobou mi při určité basové frekvenci zadrnčí pravé zadní dveře , ale nevím co s tím - automechanik nejsem a na sídlišti se do ničeho pouštět nechci . . . :myslim     Někdo s nabídkou pomoci i za úplatu ???   :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Davidak79  jooo mít to dva hrnce víc ,to by byla jiná:D klidně i v té naftě.

@Klemoňty máš určitě v 308 benzín :myslimten má trochu tišší projev :super takže tak neruší😉.To drnčení,neválí se ti něco ve dveřní kapse? Nebo něco(Jano) povolilo (se ti lano):D a nebo už repro dodělává :fnuk

@davidekcz no po pravdě jsem to viděl na netu. Spec. firmy na odhlučnění to tak dělají.Mě tu zbyl nějaký materiál ,tak jsem se do toho také pustil.Jenže oni asi dělají celý motorový prostor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...