Pažout508 Posted March 30, 2019 Posted March 30, 2019 (edited) Ahoj, dnes konečně představím mou v pořadí druhou 508. Jsem zde na clubu asi 2 měsíce tak mi chvíli trvalo než jsem se rozkoukal a zjistil jak to tu chodí. Stejně dlouho vlastním toto auto. Takže :motor 2.0 Blue HDI 133kw,autom. Převodovka, stav. tach52000km, el. okna,sedadla+(vyhřívaná, kůže),zrcátka,stmívací zpětné zrcátko,panorama, déšť.senzor. Víc mě nenapadá No prostě 508ma Edited March 30, 2019 by Pažout508 kemo, Davidak79, jirka307 and 10 others 13 Quote
Pažout508 Posted April 10, 2019 Author Posted April 10, 2019 Dnes přibyl do 508 malý aktivní subík na zlepšení basů. Nemám JBL ,takže při hlasitejším poslechu hudby drnčeli repra. Teď se jim uleví a tu těžkou práci za ně odmaká tento kousek. Není to žádná diskotéka ale kvalitu poslechu to rozhodně zlepšiloČasem možná výměník i repra ve dveřích. Mizlerek007 1 Quote
Pažout508 Posted April 13, 2019 Author Posted April 13, 2019 Nedalo mi to a dotáhl jsem tu hudbu. Včera jsem byl v Hradci, původně jen pro barvu na třmeny. Nakonec jsem odjížděl se čtyřmi repro, dvěma balíky tlumící hmoty do dveří a barvou pro kterou sem jel. Tak tady je moje dílo . Jeden balík tlumení mi zbyl, tak to někdy lípnu do kufru. kemo, Tony Stark, Mizlerek007 and 1 other 4 Quote
Davidak79 Posted April 14, 2019 Posted April 14, 2019 měl si pro jistotu repasovat stahovačky aby si do toho časem nemuse lézt znovu Quote
davidekcz Posted April 14, 2019 Posted April 14, 2019 Moc hezky kola... Co a za kolik jsi koupil za hudbu? Quote
Pažout508 Posted April 14, 2019 Author Posted April 14, 2019 (edited) @Davidak79Proč stahovačky? Mívají nějaké problémy? Mě to u staré 508 chodilo bez problémů. A kdyby tak vyříznu kousek tlumení a pak přelepim @davidekcz Repra nejsou žádné top ,ale lepší než origo, cena 2500Kč za 4ks s výškama. Subik byl za 6200kč asi by se dal levněji. 4Konektory na origo kabel 120kč a tlumení 2 balíky 2500kč ale zpotreba na dveře 1 balík , takže druhý padne do kufru. Jo a zapomněl jsem na 18mm kroužky pod repro. Edited April 14, 2019 by Pažout508 Tony Stark 1 Quote
davidekcz Posted April 14, 2019 Posted April 14, 2019 To neni nic hroznyho at mam z GT zatim jen radost, tak teda poslech hudby je tragedie ve 407 to bylo naprosto bez problemu, ale tady je to hodne dole Quote
Pažout508 Posted April 14, 2019 Author Posted April 14, 2019 A ty tam nemáš JBL? Většina GT to má. Quote
Davidak79 Posted April 14, 2019 Posted April 14, 2019 já co pročítal téma se stahovačkama tak to žádná hitparáda o výdrži není , já už mám taky jednu zadní po GO a jinak se taky přikláním že origo hudba je tragédie , bejt mladší tak bych to asi řešil Quote
Pažout508 Posted April 14, 2019 Author Posted April 14, 2019 @Davidak79 děláš jak kdyby ti bylo 60 ono i výměna jen samotných repro bez subiku je znát. Origo jsou papírový s malým magnetem Quote
davidekcz Posted April 14, 2019 Posted April 14, 2019 Nejsem si jisty ,ale to chrceni mi jako JBL neprijde Quote
MJSytic Posted April 15, 2019 Posted April 15, 2019 Můžeš být v klidu. JBL nemáš. To bys poznal hned Quote
davidekcz Posted April 15, 2019 Posted April 15, 2019 Jsem v klidu...ta hudba je otresna...je skoda ze vubec cpou takovyhle shity do aut... Quote
MJSytic Posted April 15, 2019 Posted April 15, 2019 Protože někdo poslouchá jen rádio a tím pádem mu to na reklamy stačí Klemoň 1 Quote
Tony Stark Posted April 15, 2019 Posted April 15, 2019 (edited) Sorry za OT ale jakože za tohle s označením JBL bych se styděl. V každém autě jsem měnil originály za jinou značku, včetně komplet kabeláže a venku to po vytlumení futer nejde skoro slyšet. Mám teďka Hertz, v 307 jsem dával Focal a to byl požitek z hudby ale vždycky dávám zesík i na zákl.repro, sub dávám na zvlášť sub/linku. Nejde to MDFko v béžové barvě v předních dveřích vidět přes tapec/průduch, já dával dopředu černou. Edited April 16, 2019 by Tony Stark Quote
Pažout508 Posted April 16, 2019 Author Posted April 16, 2019 @Tony StarkJá tedy nejsem nějak extrémě náročný na hudbu, mě by určitě JBL stačilo, ale bohužel nemám GT. Takže hudba v základu není žádná hitparáda . Myslím že i výměna za obyčejný repro pomůže. Nechtěl jsem do toho dávat velký peníze a vozit velkou jednu v kufru. Quote
MJSytic Posted April 16, 2019 Posted April 16, 2019 Tony, já bych se zase styděl za bastl samo domo. Každý to má jinak JBL v 508 hraje úplně v poho, ale není to na žádný machrování. Focal v nových Peugeotech hraje mnohem líp. Každopádně je jasný, že oproti profi hifi na míru je to všechno slabý čajíček Quote
Pažout508 Posted April 16, 2019 Author Posted April 16, 2019 @MJSyticjako že mám bastl ? Bych se taky mohl urazit ale né mě to stačí Quote
MJSytic Posted April 16, 2019 Posted April 16, 2019 Nechci nikoho urážet. Prostě někdo potřebuje top profi kvalitu a nechá si to předělat od profíků. Někdo profík je a udělá si hudbu podle sebe. A někdo se za profíka nepovažuje, ale udělá si hudbu podle sebe tak, jak mu vyhovuje. Pak jsou tu ti ostatní, co nechtějí kutit, ale chtějí něco lepšího, než je základní rádio. A v neposlední řadě ti, co poslouchají reklamy v rádiu a ti, co rádio neposlouchají vůbec Důležitý je, aby byl spokojený majitel, protože on sám to poslouchá/neposlouchá Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.