Peeta Posted March 30, 2019 Posted March 30, 2019 Dobrý den, praskl mi klíňák a ani za nic se mi nedaří tam dostat nový. na motoru je tento systém kladek (viz příloha) a podařilo se mi uvolnit jen tu excentrickou kladku, ale stejně to tam nejde nacpat. nemohl by mi někdo poradit co mam ještě povolit nebo co a jak? Díky Quote
Guest Posted March 30, 2019 Posted March 30, 2019 Nepasuje do toho čtyřhranu ráčna z goly? Ta kladka by mohla jít na pružině natáhnout a do tý dirky co je na druhý straně strčit zajišťovací čep, aby se to nevracelo. Quote
mmartinkovic Posted March 31, 2019 Posted March 31, 2019 Ohnut 12 gulatinu a zabrusit na pozadovany tvar, tusim 10. A malo by to ist. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.