Háček Posted March 29, 2019 Posted March 29, 2019 (edited) Zdarec, nemá tu někdo zkušenost se zaměnitelností volantů 206/106 druhá generace ? ... ten origo co mam ve 106ce za prvé se mi nelíbí a za druhé je rozdrolenej. Z 206ky je hezčí a když jsem s jednou 206kou jel tak se i líp drží a připadá mi trochu menší ale možná se mi to jen zdálo. Láká mě nába a sportovní volant semiš, ale chci zachovat Airbag a o jeho připojení mi hlavně jde, je mezi nima krom rozměru a tvaru rozdíl ? odpor případně konektor ? Chci tento volant (z206ky) : Za tento (můj co mám ve 106ce) : Edited March 29, 2019 by Háček Quote
OK406 Posted April 2, 2019 Posted April 2, 2019 (edited) Taky se přidám k dotazu. Pokud by byla možná záměna, provedl bych ji u synovo 106. Nebylo by vhodnější, přesunout dotaz (příspěvek) do sekce modely Peugeot 106? Edited April 2, 2019 by OK406 Quote
Háček Posted April 2, 2019 Author Posted April 2, 2019 (edited) Nevím no, jedná se o ,,úpravu" tak jsem to nahodil do tuningu, ale jak tak koukám tak specialisti na peugeoty nevědí Napadlo mě že si prostě někde seženu volant domluvim se na případnym vrácení vyzkoušim to a dám ti vědět, pokud mi ten pytel vyletí do xiftu tak se vyfotim a dám ti to sem Edited April 2, 2019 by Háček OK406 and Péťa 2 Quote
OK406 Posted April 2, 2019 Posted April 2, 2019 Děkuji, ale zkusil byl sekci 106. I já jsem tam psal příspěvek například o otáčkoměru a pod. . Držím palce. Kluk má 106 r.v. 1997, tak snad bude záměn možná. Quote
OK406 Posted May 29, 2019 Posted May 29, 2019 @Háček chci se Tě prosím zeptat, zdali si vyzkoušel volat z 206 v 106. Děkuji Quote
Radek Hurvajz Posted May 29, 2019 Posted May 29, 2019 Jo zkoušel, z okynka do okynka Háček, skypeja and ozzy56 3 Quote
Háček Posted May 29, 2019 Author Posted May 29, 2019 čus, hele ještě jsem volant z 206ky nezkoušel nějak ted nemam cas na nic .. od pondělka nastupuju do nový prace tak furt nekde lítám Hurvajz xD .... hned mě tohle napadlo když sem to čet v mejlu Radek Hurvajz 1 Quote
Hafity Posted May 31, 2019 Posted May 31, 2019 Aha, tady se řeší kola s pytlema, tak to nic.... Háček 1 Quote
Háček Posted May 31, 2019 Author Posted May 31, 2019 Tak zejtra si jedu pro ,,kolo s pytlem" . tak sem pak hodim jak to dopadlo jestli gut nebo ne budto sem dam fotku volantu v autě nebo sebe s rozmlacenym xiftem od airbagu Quote
Havlicek.Lukas Posted May 31, 2019 Posted May 31, 2019 povidacky o vystrelenem vaku statikou aby strelil potrebujses normalne napeti a proud - skousel sem ho strelit na baterii - lovil sem ho u souseda na zahrade Háček 1 Quote
Háček Posted May 31, 2019 Author Posted May 31, 2019 přesně .. tak víš co náhoda je blbec a mně štěstí poslední dobou moc nepřeje ... tak uvidíme .. budto budeme zítra chytřejší nebo se aspon pořádně zasmějem Quote
Háček Posted June 1, 2019 Author Posted June 1, 2019 Volant je tam, konektor pasuje, kontrolka nesvítí dneska najeto pres 150km a spokojenost jediná věc je ta že kroužek volantu se musí pootočit o ctvrt otáčky, ale ničemu to nevadí, plus blikače se vypínají ,,později" na kroužku je výstupek a ten je slabší než na 206ce, ve volantu je tedy širší díra na kabely airbagu, ale ja si blinkry většinou stejně vypínal sám tak mi to nevadí . Péťa and OK406 2 Quote
OK406 Posted June 1, 2019 Posted June 1, 2019 Děkuji za odpověd. Vypadá to moc dobře. Jak mám prosím tě rozumnět, že se blikače se vypínají ,,později" ? Jaký máš r.v. 106 a z jakého roku použít volant z 206? Kluk má 106 r.v. 1997. Quote
Háček Posted June 1, 2019 Author Posted June 1, 2019 No když hodim směrovku a potom rovnam kola tak se občas nevypnou , hlavně při jenom mírnym odbočení , ale nic hroznýho , když je to odbočka 90° tak se vypnou mam rok 1997, volant nevím presně z jakého je roku ale tipnul bych si že to bude novější verze asi kolem 2000 . Quote
OK406 Posted June 1, 2019 Posted June 1, 2019 Rozumím. Takže plná spokojenost a volant z 206 splnil veškeré očekávání. Quote
Háček Posted June 1, 2019 Author Posted June 1, 2019 (edited) ano ano, přesně tak na ty volanty z 206ky pozor, jsou myslim 3 modely, podobnej co jsem měl ve 106ce takovej duchodcovskej , pak ten co jsem sehnal a potom z verzí xs, gti a rc . Tchýni jsem ted sehnal 206sw xs a taky super ten volant, z výroby v kuži s boulema pro lepší uchycení Edited June 5, 2019 by Péťa OK406 1 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.