Jirka.budejovice Posted March 29, 2019 Posted March 29, 2019 Už 2 samostmívací zrcátka do 406 mi vytekly. A hrozně blbě se shání. Má někdo zkušenost z jiného auta? Našel jsem třeba z 307, má stejný průměr kuličky? Quote
mmartinkovic Posted March 29, 2019 Posted March 29, 2019 Je to dobra vec, ale pokial je to tazko zohnat, alebo vobec, daj na zadne okno foliu, a nebude to tak oslnovat. brixtr 1 Quote
Jirka.budejovice Posted April 16, 2019 Author Posted April 16, 2019 (edited) Tak hotovo, sehnal jsem za 500,- i s poštou z p406 2004. Snad vydrží Edited April 29, 2019 by Jirka.budejovice Quote
krtek 2 Posted April 16, 2019 Posted April 16, 2019 aj klasicke sa da zamavit ,mas tam prepinac sa preklopi a uz je to v poho Quote
Jirka.budejovice Posted April 16, 2019 Author Posted April 16, 2019 Jo to je, ale u normálního zrcátka se mi po krajích odlepuje ta vnitřní fólie a je to pěkné hnusný. Tak jsem si řekl když už nové tak samostmívací Quote
krtek 2 Posted April 17, 2019 Posted April 17, 2019 ja to stejne moc nepouzivam ,ale sem tam to prepnem Quote
FALC Posted April 26, 2019 Posted April 26, 2019 V 16. 4. 2019 at 16:14, Jirka.budejovice napsal: Tak hotovo, sehnal jsem za 500,- i spoustou z p406 2004. Snad vydrží Doufám, že si spokojen, a to zapojení na dráty proběhlo v pořádku Quote
Jirka.budejovice Posted April 26, 2019 Author Posted April 26, 2019 Proběhlo ale bylo dost knop. Proč si to strihal? Quote
FALC Posted April 28, 2019 Posted April 28, 2019 Upřímně jsem to zbytečně přehnal s delkou střihu. Stacilo to dát o trochu méně. Ale jsem rad ze si to tam dostal. Quote
Naahk Posted June 28, 2019 Posted June 28, 2019 Ahoj. Nechci zakládat nové téma, tak se poptám zde.Může někdo poradit čím přilepit vnitřní zpětné zrcátko? Lepím už asi po 6-té a vždy po čase upadne.Naposledy lepeno sadou na zrcátka a vydrželo 14 dní :-( Předem moc děkuji. Quote
Péťa Posted June 28, 2019 Posted June 28, 2019 Možná by Tě vyšlo levněji zajet do Autoskel a nechat si to udělat Quote
Charlie 607 Posted June 28, 2019 Posted June 28, 2019 Já lepil mamutem a drží spolehlivě. Nejdřív jsem přilepil držák a po zaschnutí jsem nacvakl zrcátko. Quote
Naahk Posted July 1, 2019 Posted July 1, 2019 V 28. 6. 2019 at 8:25, Naahk napsal: Ahoj. Nechci zakládat nové téma, tak se poptám zde.Může někdo poradit čím přilepit vnitřní zpětné zrcátko? Lepím už asi po 6-té a vždy po čase upadne.Naposledy lepeno sadou na zrcátka a vydrželo 14 dní Předem moc děkuji. Peťo možná ano, ale cokoli si udělám sám na autě tak mě těší, a nechce se mi lítat s každou kravinou do servisu. Peníze nejsou pro mě priorita. Quote
Spocklw Posted July 1, 2019 Posted July 1, 2019 Pokud to bylo lepené vím možným a vždy upadlo, nebylo to špatně očištěné/odmaštěné? Quote
mmartinkovic Posted July 3, 2019 Posted July 3, 2019 Vyskusaj lepidlo na akvaria. to by malo udrzat vsetko. Lepil som s nim vonkajsie listy na dverach, lebo sa mi zpredu odliepali a odierali dvere. Zalepil, nechal 24 h pridrzane a zafixovane a po zlozeni drzalo. Quote
Naahk Posted July 8, 2019 Posted July 8, 2019 Tak přilepeno mamutem a zatím drží dobře. Očištěno a odmaštěno vždy řádně. Tak snad to už vydrží. Díky Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.