Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vytekla voda do motorového prostoru


Alien.317

Recommended Posts

Tak odpojení čidla teploty bych tipoval, že fungovat bude. Jestliže si odtud ŘJ bere info o teplotě, tak pokud to info ,,nemá", měla by ventilátory prostě rozjet. Mrknu hlavně na ten zemnící bod. Ten by to podle mě mohl klidně být, jestli nejsou ty větráky opravdu KO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem to rozdělal. Někdo v tom byl už přede mnou, nějaký plasty byly polámaný atd. Nicméně problém byl podle všeho v tom, že auto dlohodobě spíš stálo, než jezdilo. Takže oba dva větráky byly dost přidřený. Oba dva jsem rozhýbal, promazal a připojil zpět, ale přežil to jen jeden. Aspoň ten jeden. Ještě se mi podařili sehnat celej, zánovní chladič včetně větráků, tak to nechám vyměnit jako komplet, jestli budou oba fungovat a jeden si nechám jako záložní. Mimochodem, hádám, že to nebude mít vyloženě výrazný problémy se uchladit zatim na jeden větrák. Nebo se pletu? Jinak díky chlapi za rady. Jo a ten kostřící bod je za levým světlem pod filtrboxem. Ten musí ven, kdyby se po tom někdo sháněl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...