Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Diagnostika - jak pouzivat?


longstarr

Recommended Posts

Ahoj

 

Prisla mi o vikendu nova diagnostika z Alika :)

Hned jsem to musel napichnout a vyzkouset. Ale byla to moje premiera, tak bych mel par dotazu.

  1. Je jedno, jestli diag. delam pri nastartovanem motoru nebo ne? Mel jsem pouze otoceny klicek v zapalovani. Predpokladam, ze kdyby byla chyba v motoru, pocitac si ji ulozi a pak ji diag precte? Nebo to cte online :)
  2. Neslo to napojit na tatikovu 406. Nekde jsem vycetl, ze by melo stacit v diagbox se prepnout PP2000 a zadat DAM cislo - budu zkouset o vikendu.

 

Jinak jen pro info mi to naslo par malych zavad:

  • komunikace predni korekce svetlometu - v praxi nic nepoznam
  • parkovaci senzor predni - budu montovat predni denni sviceni, takze naraznik pujde dolu a opravim
  • porucha senoru vlhkosti v kabine - vubec nnevim o co jde :D zagooglim, ale klima funguje
  • Alarm - porucha komunikace se sirenou - zatim neresim. Az pres leto na chalupe

Jinak pro info - diag koupena z AliExpress za cca 40 dolaru a funguje dobre ;)

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj,

 

Znovu se vracim k teto konverzaci. Nejsem schopen rozjet tu diag. na 406. Uz jsem si stahnul modul na windows XP, ale tam se mi zase nedari nainstalovat PP2000, co mam z cztorrentu. Pres diagbox se mi PP2000 taky nedari spustit.

 

Pls mate nekdo zkusenosti s diag. na P406? Poradite pls co tam nainstalovat?

Verzi Diagboxu mam 7.44

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas vysoku verziu

nainstaluj len po  7.02

a ked sa chces spojit s 406-kou nechod cez celkovy test ale cez jednotlive pocitace ale toto plati az ked sa ti prihlasi PP200  v diaboxe pri napojenej 406ke respektive ked ho zakliknes ako zvoleny program v diaboxe  a nabehne ti 

a OP  musis mat windovs XP   alebo Windovs  7    32bit

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viem ze ked som chcel ten diabox preinstalovat tak bol problem ,trebalo pomazat registre  ci co ale ja niesom IT poradil mi vtom respektive na dialku spravil clen Baffy

ale urcite je tu viac odbornikov IT

ked si neporadis tak nanovo windovs 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dva systemy na ruznem disku nefungujou :( kdyz jsem nainstaloval win7 32bitu a pak diagbox, tak se prekopal i ten pro win64 :D tak posledni pokus. pujcim si od svary stary notas, kde je winXP a zkusim to na tom. Ale reknu vam ,preinstalovavat pocitac pri kazdem prechodu mezi novejsim a starsim typem vozidla je pakarna :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 4. 2019 at 14:56, longstarr napsal:

tak. nechce me to pustit pres aktivaci. ani kdyz pouziju scary01. haadam ze to musi byt pripojeno k internetu a winXP uz ovladace nejsou :( takze musim zacit od zacatku s win  32bitu.

Patch máš nainštalovaný?

K internetu nemusí byť pripojený,ale WIFI adaptér musí byť zapnutý a funkčný!!

Upraveno uživatelem ferinko2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj. patch mi psal, ze je succesful.

S tim druhym systemem v pocitaci to nefunguje, protoze on to vzdy automaticky nainstaluje do stejneho adresare. Tam se bije ta nova a stara verze diagbox.

Ted jsem si od svagra vzal stary notas na vyhozeni s winXP a zkusim nainstalovat na toto.

Pokud to vyjde, tak ho necham na chalupe jen na P406 a je

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak se po dlouhe dobe vracim k tomuto tematu. Konecne se povedlo to zprovoznit na P406.

Nainstaloval jsem na win XP diagbox 7.0.2, co mi prisla na CD z ciny, a funguje to pres peugeot planet.

Jen me trochu zarazilo, ze PP to jen projel a napsal OK nebo NOK. Tatik ma na 406 nekde spatne cidlo. Sahary mu spousti i za studena a o tom ani zminka.

Nemate nekdo treba navod jak na PP, tak na Diag Box?

Na diagboxu u P407 jsem se dostal na nejake nastavovani xenonu a mel jsem strach at neo nepodelam :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navod asi nenajdes, je to system na ktory sa chodi na skolenia a uci sa priamo v servisnom stredisku a aute, alebo samouk, kde sa mozu vyskytnut chyby a pokusy systemu pokus/omyl. Na ytb by sa daco mohlo najst, ale skor to samoukove ucenie.
Inac, neviem preco si zakladal nove tema, ked na DIAG a PP je tu vlakno s 200 stranami, kde je vsetko popisane, aj s radami, pripadne komentarmi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahojte, nainštaloval som diagbox  7.83  podľa videá vrátane zmeny jazyka na cz . Keď zvolim auto P307 r.v. 2004 prepne má do PP2000 ale tá mi už nejde v češtine. Predtým som mal samostatne nainštalovanú len PP2000 a tá bola v češtine, ale tú mi pri inštalácii odinštalovalo.
Kde je problém prečo nejde PP2000 v češtine ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...