Jarrda Posted March 26, 2019 Posted March 26, 2019 Zdravím všechny. Měl bych prosbu. Mám Peugeot Expert r.v. 2007 a chtěl bych si dodělat tempomat. Prohledával jsem fórum a moc mi to nepomohlo. Sehnal jsem páčku, přes PP2000 ji povolil a nyní se mi mezi budíky objeví symbol a dvě pomlčky. Při jízdě do 40km v hodině mi to na centrálním barevném displeji píše, že nelze aktivovat pro pomalou jízdu a pokud jedu rychleji tak nejde nastavit nic. Je potřeba ještě něco nastavit? Předem díky. Jarda Quote
Jarrda Posted March 27, 2019 Author Posted March 27, 2019 Určitě jsem to povolil jen na jednom místě. Prolézal jsem kde co a nic jiného jsem nenašel. Nemáš prosím cestu jak se dostat k tomu co potřebuji? Díky Quote
Jarrda Posted March 29, 2019 Author Posted March 29, 2019 Tak tempomat již funguje . Také se mi automatický rozsvítí světla po nastartování . Zdravím Quote
Jarrda Posted March 30, 2019 Author Posted March 30, 2019 Šlo jen o to se naučit se softwarem. Bohužel než to zase budu potřebovat vše zapomenu. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.