caraxx Posted March 26, 2019 Posted March 26, 2019 Rok výroby:7/2007 Palivo: nafta Tachometr: 270 000 km Převodovka: manuální (6 stupňová)Klimatizace: automatická Počet airbagů: 8 Počet míst: 6 Vybava: Tempomat, el. ovládání zrcátek, ABS, el. sklopná zrcátka autorádio, ESP, střešní nosič, tazne zarizeni, CD přehrávač imobilizér tempomat, dálkové centrální zamykání, mlhovky, venkovní teploměr, deaktivace airbagu spolujezdce nastavitelný volant výškově, nastavitelné sedadlo řidiče , el. ovládání oken, okenní rolety, palubní počítač, sada zimnich pneu. Vozidlo je dobrem technickem stavu garazovane a nebourane. Vozidlo je prihlaseno v nemecku. Cena 65 000,-
radim.1008 Posted March 26, 2019 Posted March 26, 2019 A máš i lavici do třetí řady nebo jen tu jednu sedačku, co je na fotce? Můžu poprosit o Vinko? Kamarád z Moravy schání velký rodinný auto a tohle ho hodně zaujalo. Je na autě potřeba výhledově nějaký servis?
caraxx Posted March 27, 2019 Author Posted March 27, 2019 Lavici bohuzel nemam. V treti rade mam jenom jednu sedacku. Auto melo vzdy pravidelny servis. Vymena oleje a filtru po 15 tis. Palivovy a pilovy filtr jsem menil po 60 tis. naposledy 240 tis.. Predni tlumice a brzdy jsem delal minulej rok a rozvody byly delany ve 190 tis. Auto je kazdej den v provozu a bez zavad. Muzu dolozit vsechny vypisi z TK.
radim.1008 Posted March 27, 2019 Posted March 27, 2019 Díky info předám dál. A to Vinko prosím? Auto je na německých značkách u nás nebo v Německu?
caraxx Posted March 27, 2019 Author Posted March 27, 2019 VF3EBRHRH13389963. Bydlim v nemecku, ale jezdim casto do KV. V pripade prodeje hodim auto na nemecky prevozni cislo.
radim.1008 Posted March 27, 2019 Posted March 27, 2019 Můžu poprosit o telefon? Klidně do SZ, kamarád by tě kontaktoval.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.