johnypt Posted March 26, 2019 Posted March 26, 2019 ahojte, na mojej 406ke 2.0 Hdi 80kw RHZ zacalo pri pridavani viacej plynu, pocut od pristrojovej dosky z predu take sycanie ako keby bola odpojena nejaka hadica, turbo taha ale zda sa mi trosku slabsi vykon ale ten zvuk je taky co tam predtym nebol.... nemali ste podobny problem?? Quote
krtek 2 Posted March 26, 2019 Posted March 26, 2019 mne to syci ,ale ja mam kat off hlavne ked popustim trochu okno tak to pekne pocut pokial to taha tak by som neriesil asi ked sa nudis zhod katalyzator a pozri sa v akom je stave Quote
johnypt Posted March 26, 2019 Author Posted March 26, 2019 ale vadi mi to ... myslis ze katalyzator je deravy? Quote
krtek 2 Posted March 26, 2019 Posted March 26, 2019 (edited) no toto ma napadlo kedze u mna to sici (lebo tam mam miesto katu trubku ) ,ale kludne moze to byt aj nieco ine u teba Edited March 26, 2019 by krtek 2 Quote
jarokare Posted March 26, 2019 Posted March 26, 2019 Tipuju spíš nějakou díru v sacím potrubí , když to začalo najednou Quote
johnypt Posted March 26, 2019 Author Posted March 26, 2019 no musim to niekomu odniest lebo ja sa neviem dostat k turbu Quote
Pažout508 Posted March 28, 2019 Posted March 28, 2019 Ahoj, nevím jestli tento motor má intercoler ale kdysi jsem měl prasklo hadici z inter do turba. Docela to hvízdalo. Ze začátku ro jen hvízdalo( nemohl jsem přijít na to kde to je, byla to malá dírka) čase mě to začlo házet do nouzáku. To už se díra zvětšila, pak jsem ji našel. Tak okoukni všechny hadice do a z turba. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.