Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Posted

ahojte, na mojej 406ke 2.0 Hdi 80kw RHZ zacalo pri pridavani viacej plynu, pocut od pristrojovej dosky z predu take sycanie ako keby bola odpojena nejaka hadica, turbo taha ale zda sa mi trosku slabsi vykon ale ten zvuk je taky co tam predtym nebol.... nemali ste podobny problem??

Posted

mne to syci ,ale ja mam kat off  hlavne ked popustim trochu okno tak to pekne pocut 

pokial to taha tak by som neriesil asi 

ked sa nudis zhod katalyzator a pozri sa v akom je stave 

 

Posted (edited)

no toto ma napadlo kedze u mna to sici (lebo tam mam miesto katu trubku ) ,ale kludne moze to byt aj nieco ine u teba 

 

Edited by krtek 2
Posted

Ahoj, nevím jestli tento motor má intercoler ale kdysi jsem měl prasklo hadici z inter do turba. Docela to hvízdalo. Ze začátku ro jen hvízdalo( nemohl jsem přijít na to kde to je, byla to malá dírka) čase mě to začlo házet do nouzáku. To už se díra zvětšila, pak jsem ji našel. Tak okoukni všechny hadice do a z turba. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...