SKIMAN Posted March 25, 2019 Posted March 25, 2019 Ahojte, hľadal som na fóre nejaké témy o spotrebe, ale nenašiel som to, čo som hľadal. Ide o to, že mám pocit, že moje auto neskutočne veľa žere, príde mi to ako nereálne a ručička palivomeru sa mi stále hýbe, či idem po rovine, alebo do kopca alebo z kopca dolu, nikdy neostane pri nejakej polohe. Za 5 rokov som menil Lambda sondu, katalyzátor, zapaľovaciu rampu, sviečky a naposledy palivové čerpadlo a vstrekovače. Ručička však stále skáče hore dole raz stúpne potom klesne. Nemám nejak zrátaný priemer pretože netankujem doplna, max. tak polka nádrže. Napríklad včera som natankoval 34 litrov, prešiel som 270km a už mi svieti kontrolka paliva ako pred tankovaním Som z tohto už zúfalý, všetko ostatné je dobre, akurát tá spotreba ma ničí aj finančne ruinuje, ako je možné, že niektorí jazdia za 7 -9l a ja za 15 pomaly? Ďakujem za pomoc veľmi ju potrebujem Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.