Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Folie na skla


Tony Stark

Recommended Posts

Na školení nás učil že nejlíp se to pamatuje na škodovkách auta z dob před felicií měla téměř 100% všechna okna " čirá " a od začátku felicií se začali okna " barvit " a fabrika okna i když je vydává za běžná "zabarví " na to co je dovoleno. 

STK jsou vybavena měřáky kvůli tomu když se někdo bude hádat že na předních bočních sklech nic není. Mám  zatmaveno XX aut a dá se říct že většina z nich už STK má od zatmavení min. jednou některá i dvakrát a problém byl u 3 aut ale ne mojí vinou. Jeden takový trochu blázen neprošel kvůli neprůhlednosti zadního okna ale protože na něm měl mraky různých rádoby vtipných samolepek a ti dva zbývající měli obdobný problém jeden měl přes třetí brzdové světlo jakýsi nápis který byl vidět jen když se rozsvítilo a druhý měl na zadním okně nalepenou reklamu na svojí firmu ale měl tam tolik textu že to bylo stejné jako ten první s těma sranda nálepkama.  A co vím tak asi od dvou lidí chtěli certifikát k těm štítkům. 

Ad stárnutí folie a změna vlastností to je to v čem je taky rozdíl folie od renomovaného výrobce má většinou záruku na XX let a velká většina folií má životnost delší než 10 let tudíž je to více než je dnes počítaná životnost auta. A folie od renomovaných výrobců svoje vlastnosti věkem nemění nebo jen nepatrně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 týdny později...
  • O 8 měsíců později...

A ten pruh je na okně origo nebo jsi ho nechal přidělávat Ty. Pokud jsi ho dodělával tak si tam dej co chceš protože problém bude tak jako tak si myslím. Pokud je to origo od výroby tak pokud to bude takové jako že čitelné při zaměření se na nápis tak by to mohlo procházet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega má nápis na čelním skle jako je pravda že před STK to sundává a po STK lepí  nové ale na silnici s tím zatím problém neměl. I někomu ze zdejších jsem dělal z klasické černé folie pruh na vrch okna s tím že v jednom rohu má ohrnutý proužek folie za který by to mohl chytnout a před policajtem utrhnout když by se čertil. Jako výš co no i ty četníci jsou jen lidi kolikrát si Tě nevšimnou za celý rok a pak bum během měsíce 8 kontrol. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem mel na sklech u ridice a spolujezdce folie. Nebylo to nic hrozneho ale mam dojem ze to bylo za hranici propustnosti.

Prvni stk v pohode,silnicni kontrola take ,ale pak se nejak zmenila provadeci vyhlaska a s nimi bych neprosel.

Prijde mi to usmevne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jedna vec je bigotni vymahani predpisu a druha selsky rozum😋 To co jsou mnohdy schopni vymyslet typci na MD je az k placi.

Naposled mi dostalo ze vetsi prevenci na silnici zajisti vetsi sankce a pokuty. Ja si spise myslim nez 1000 aut pro skryty dohled za nase penize (ktere prioritne maji slouzit pro jiny ucel) by bylo lepsi ty svestky videt v provozu v oznacenych vozidlech.

Kdyz pominu to ze dost casto i oni se chovaji jako H***** a moc prikladem nejdou. Ale to je na uplne jine tema

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
V 26. 3. 2019 at 17:32, Vena garážmistr napsal:

Folie dělám asi 8 let

@Vena garážmistr Stále uvažuji (a to víc a víc vážněji) o zatmavení skel na Mercedes-Benz řady B.Všechno od spolujezdce dozadu. Pochopitelně legálně. Máš představu, jak dlouho by u Tebe auto muselo stát a na kolik by to vyšlo?

2020-05-11 14.10.10.jpg

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi takhle velmi nerad bych se dostal do křížku s některým ustanovením pravidel když bych tu veřejně prezentoval nějakou obchodní nabídku. Většinu folií dělám  individuálním rozpočtem akce, myslím že pokud má být nějaká nabídka individuální tak není veřejná. Proto jsem tento dotaz řešil přes SZ.

Co můžu prezentovat tak to že nejlepší je auto přistavit ráno a počítat s tím že k vyzvednutí bude pozdní odpoledne až podvečer. Samozřejmě že auto by mělo být alespoň opláchnuté a zadní sedačky a zavazadelník mít úplně prázdný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znáš folie infrasol keram-X, nebo I-max?

 

Za mě, nejde o to, že nabídneš své služby a klub by za to měl něco dostat. Dostane za to něco člen klub, který dělá klub klubem .... dá reference a při dnešní době najít někoho šikovného není zcela snadné ;)

Zrovna u tebe bych se nebál, že jsi tady čistě pro zisk :super  

PS: samozřejmě chápu, že jsou pravidla, někdy bych je prostě ohnul :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, dzavel napsal:

Znáš folie infrasol keram-X, nebo I-max?


 

Vím že existujou ale abych věděl dopodrobna jaké mají vlastnosti to ne folií je dnes hodně a každý dělá z toho co mu vyhovuje. Mě kamarád přivedl k foliím Bruxsafol od nich mám i osvědčení na montáž takže dělám výhradně tyhle. 

@P607Olda jasně že jsem platící inzerent a asi by to nemuselo být nic proti ničemu ale s dovolením rád bych si ponechal nějaké obchodní tajemství. I já občas používám směnný obchod takže to může být i něco za něco a to se pak těžko nezúčastněným vysvětluje kolik za co. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...