Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Folie na skla


Tony Stark

Recommended Posts

No Oldo je to trochu složitější. Ale asi takhle většina máme takový jakože standartní ceník podle velikosti auta. Od kterého se odvíjí cena vím že některé auto není tak náročné co se týče spotřeby materiálu a i práce tak tam si můžu dovolit třeba z toho ceníku slevit naopak že jiné auto je náročnější na materiál tak tam trochu přidám. Ale sundávat okno protože jde vyšroubovat kvůli folii to ne,  je to práce navíc, samotná montáž a demontáž okna zabere možná i víc času než nalepení na místě, navíc by jsi riskoval že ti sklo upadne a rozbiješ ho. Tím spíš u tak " snadného"  auta jako je berlingo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem to proto, že když mi polepoval Partnera, tak on si sklo odšrouboval a v pohodě nalepil na stole. A nemusel řešit přesné obřezávání kolem šroubů. Jsou to tři velmi dobře přístupné šrouby. Kór když posuvné dveře zajedou těsně ke karoserii. Prostě - on to vyhodnotil jako jednodušší.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo by měl zájem o folie snažil jsem se sepsat to nejdůležitější do svého inzerátu v inzerci podívejte se prosím tam. 

 

Upraveno uživatelem Péťa
doplněn odkaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...