Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Pro všechny:

po příjezdu se prosím nejdříve nahlašte u mě... :) budu v restauraci přímo proti vjezdu (za travnatou plochou - označené těma modrejma banerama na zábradlí). Jestli bude hezky, budu hačat na zahrádce.., jestli bude hnusně, budu dřepět uvnitř... :) dostanete všechny možný věci a instrukce co dál... :)

díky a těším se...! :) je tu totiž ňáký moc velký ticho.... 😂

71AA2CA3-A0CF-4490-B5A6-2169F7F8ED91.jpeg

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já vezu tentokrát jen jednu láhev. Spoléhám na místní zdroje :bacha  .    Stejně dorazíme až na druhou / pozdní večeři -  cca po 20 hodině.  Vzdálenost a páteční provoz si vezmou to své  😞 .

Doufám , že mne v tu dobu ještě někdo pozná . . .    :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až bude sraz 50 km od bydliště a budu končit ve dvanáct tak možná.   Bohužel to mám cca 350 km a cca 4,5 hodiny cesty dle mapových podkladů  (D1 se v pátek radši nekoná)  :mad:   Pracovní doba dána min do 17 hodin

Honzo pro chlast si zlomím vaz :mrk

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, kloupec406 napsal:

@KoudaK sakra dorazil bych taky, ale máme v praci docela podstav, tak to musím vydržet do zítřka do 12:00 a pak tradá za váma. Joooo kouďáku mám to zapisný co sme ještě nestihli a dlužím  :D:D:D:D 

delas mi radost hochu :)

před 10 hodinami, StibTo napsal:

Užívejte :) Tentokrát bez nás... 

skoda, a zrovna jedu karou :)

před 8 hodinami, KoudaK napsal:

@Klemoňtak kopni do vrtule ať stihneš poznávání vína... 🍷 

@Klemoň hleda misto duvodu, vymluvy :D  :D:D:D , misot aby v praci rekl, tak  a ja mam furu prescasu a dnes na to seru, tak to neeeee :D:D:D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Scratch však jsem to vysvětloval někde, zrovna nedávno jsme na jihu Moravy byli, na srazy jezdím/jezdíme vcelku pravidelně tak snad jednou můžeme vynechat no a pak ještě ten jeden důvod který taky znáš... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Scratch napsal:

@Klemoň hleda misto duvodu, vymluvy :D  :D:D:D , misot aby v praci rekl, tak  a ja mam furu prescasu a dnes na to seru, tak to neeeee :D:D:D 

@Scratch  Hele Pršoune , přestaň mne štvát :bacha   Jsou prostě firmy kde to nejde.       A jestli budeš pokračovat , tak ti to cca za měsíc vysvětlím prázdnou / vypitou lahví po hlavě.  Víš kde . . .  :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...