klimo2000 Posted March 23, 2019 Posted March 23, 2019 Zdravím všetkých. Po doplnení adit. pri 160t km sa nepodarilo vymazať hlášku. Niekto schopný čo sa vyzná v tomto probléme? Ďakujem Quote
MJSytic Posted March 23, 2019 Posted March 23, 2019 Po doplnění aditiv FAPu se nemaže hláška, ale nastavuje se, že bylo aditivum doplněné. Quote
klimo2000 Posted March 23, 2019 Author Posted March 23, 2019 V zmysle- neviem sa toho zbaviť.Nahodou nejaký postup ako na to?? Alebo odporučenie na niekoho v okolí PO+KE? Quote
Multiplex406 Posted March 24, 2019 Posted March 24, 2019 Pokud je vozidlo vybaveno bezklyčkovým přístupem musí být klíč při diag. vložen v šachtě v kaslíku jak je vyklápěcí v levo pod volantem. Quote
cvrlo Posted March 24, 2019 Posted March 24, 2019 nemusí, mne to načíta aj bez zasunutého kľúča Quote
cvrlo Posted March 25, 2019 Posted March 25, 2019 nie, načítaš aj vymažeš, nedávno mi to robili v servise... Quote
Multiplex406 Posted March 25, 2019 Posted March 25, 2019 Cvrlo: zajímavé mě to na známého autě nešlo smazat jednalo se o jednotku motoru a až po vložení klíčku do čtecí šachty to šlo. Quote
cvrlo Posted March 25, 2019 Posted March 25, 2019 u mňa s tým nikdy problém nebol, dokonca ani s dia za 10e Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.