fanys11 Posted March 22, 2019 Posted March 22, 2019 Zdravím, už jsem bezradnej.. Nedávno jsem koupil partnera za cenu asi tak tašky hrušek. Motor šel nepravidelně vzal jsem to s tím že si to opravím. Tak jsem to napíchnul KTSou a psalo to výpadky a některých válcích. Tak jsem dal svíčky, rozvody (byly o zub jinde), seřídil ventily (některý měli vůli i 0,50) a smazal chyby. Chvilku to jezdilo docela obstojně a pak zase začal motor na volnoběh vynechávat (diag. Výpadky na různých válcích) tak jsem se v tom šťoural, měřil tlaky (všechny přesně 15), vyndal jsem lištu a ejhle že vstřiků prskal benzín při vypnutým klíčku, tak jsem dal všechny vstřiky, vymazal závady, smazal adaptační hodnoty a furt stejný.. Když odpojím MAP senzor tak se nic nezmění.. Už nevím co s tím, poradí někdo? Quote
fanys11 Posted March 22, 2019 Author Posted March 22, 2019 Jo a ještě jsem zkoušel zapalovací modul a beze změny Quote
ChouLu Posted March 22, 2019 Posted March 22, 2019 Pravděpodobně máš ECU motoru SAGEM a pravděpodobně odešla a pouští do vstřiku nesmysl Quote
fanys11 Posted March 23, 2019 Author Posted March 23, 2019 Sagem to je no ale je mi divný, že i při vypnutým zapalování ty vstřiky propouštěli Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.