Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

7j ET10 R15 na Peugeot 306??


Patres0144

Recommended Posts

Mám otázku.... Ležia mi na dvore alu disky značky BBS chcem ich dať na Peugeot 306 aj cez to že sú o palec väčšie a širšie ako mám zapísané v technickom... A chcem sa spýtať že či s tým budú mať policajti veľké problémy. Keď som ich prirovnával ku kolesám čo mám teraz na peugeote r14tak na výšku boli úplne totožné pretože na 14-tkach mám väčší profil pneumatík... Čo myslíte keby toto vysvetlím policajtom riešili by to ? A ak áno mohol by mi byť odobratý technický?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale je to zlozitejsie, ako sa zda, zapis rozmeru diskov moze len opravnena firma, aj to len na zaklade popisanych veci hore. a jasne ze to nie je zadarmo.
Jednoduchsie je zistit, ci mali vobec 15 niekedy na takomto aute zapisane. ak nie, tak je to asi marny moj.

Aj za typovy list si moze spolocnost zapytat.

jasne tykaj mi.

Upraveno uživatelem mmartinkovic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedno je ako to vyzera, druhe ci je to povolene.
Vyhlaska hovori, ze pokial to nie je zapisane a povolene, pozera sa na to ako nepovoleny diel a mozes prist o TK.
Pri akejkolvek nehode alebo kontrole by to brali ako nepovolene, a mohlo by byt odmietnute plnenie poistneho, pripadne by to mohli dat za vinu diskom ( tebe).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...