jiri2105 Posted March 20, 2019 Posted March 20, 2019 Zdravím Napadlo vás někdy že je vystupování z předních sedadel celkem opruz, a že vepředu chybí ty madla jako sou vzadu? U mě to celkem jde, ale žena je menší a musí skoro seskakovat, takže dostane záhul asi i ta spolujezdcovo bočnice. Caravella má třeba takový pěkný vybrání, že se našlapuje níž. U hondy prelule a to je pro změnu nízký auto, sem měl zas to madlo na a sloupku. Tady mi to prostě chybí. Napadlo mě dát ty madla co jsou vzadu i do předu. Nedával jste někdo? Představu mám - nanýtovat do sloupku matky, to by pak pevný mělo být... Quote
Sawoy Posted March 21, 2019 Posted March 21, 2019 A když narazíš na STK na řekněme "pečlivku" tak neprojdeš. SD8 atd. .... Quote
Lukas.407 Posted March 22, 2019 Posted March 22, 2019 (edited) To se nestane. Neverim ze by s timto nekde neprosel Edited March 22, 2019 by Péťa Necituj předchozí příspěvek Mejla. 1 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.