Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

topení


kajarita

Recommended Posts

Dobrý den,poradí mi prosím někdo u modelu peugeot 307 sw 2,0hdi 100kw r.v.2006 nelze mi vypnout topení na straně řidiče nejde mi tam studený vzduch jen teplý ,u spolujezdce topí chladí normálně.Čím by to mohlo být nějaká klapka či ventil který tu stranu neuzavírá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednu klapku jsem viděl ze strany spolujezdce v podstatě za radiem a ta funguje tu druhou od řidiče jsem ještě nenašel tak jestli mi můžete poradit kde přesně ji najít.Jsem si myslel že se se uzavírá přívod vody do tělesa topení ,ještě mě napadlo že to může být klidně jen špatný kontakt asi u klapky musím ji tedy najít vyzkoušet,proměřit. Do zimy to fungovalo normálně.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ventil na přívodu vody do topení se používal snad naposledy u Š120 a žigula :D , tady je to řešený klapkou studenej - teplej vzduch , přes radiátor jde teplá voda furt . Servo na klapce u řidiče je přesně na tom samým místě jako u spolujezdce , akorát je hůř přístupný . Ve špatným kontaktu chybu nehledej , tohle je běžná závada u FL 307 . Jestli chceš , můžem se domluvit a ty kolečka ti vyměním , ale musel bys přijet do Byšic (z Prahe to není daleko)

P.S. pořád tedy předpokládám , že máš dvouzónovou automatickou klimu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...