Dobišar Posted March 20, 2019 Posted March 20, 2019 Nazdárek kluci, potřebuji prosím poradit s autorádiem. Peugeot 307 SW - originál autorádio. Vše funguje dobře, jenom přestal fungovat knoflík na vysunutí CD z rádia. Dřív stačilo ten knoflík zmáčknout dvakrát - třikrát a vysunulo se CD. Pak to po zmáčknutí toho knoflíku přehazovalo stanice, až teďka ten knoflík přestal fungovat úplně. Jde prosím nějak opravit? A jak vytáhnu to CD ven? Díky za jakoukoliv radu, Michal Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.