Jirhanka Posted March 18, 2019 Posted March 18, 2019 Zdravím. Hledala jsem zda to tu už nebylo ale nic jsem nenašla, možná jsem špatně hledala. Praskla mi lišta pátých dveří na 206 SW rok výroby 2006. Bohužel se mi nedaří ji sehnat na žádným vrakovišti a 4000 za novou se mi moc dávat nechce. Nevíte někdo o nějaké nebo nemáte tip kde ji koupit levněji. Taky bych se chtěla zeptat, upadl z ní ten kryt spínače zámku, ten je jejjí součástí nebo se kupuje zvlášť? Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.