Pavla73 Posted March 18, 2019 Posted March 18, 2019 Zdravím,odešel mi hřeben řízení na P207 1,4HDi (r.06).jelikož teď fakt nemám na nový,sháním jetý.A vyvstal problém-nikdo mi nedokáže poradit alternativy jiných výrobců,jelikož mají jiná čísla ,než na štítku původního(KOYO).Nemáte někdo zkušenost ?Děkuju moc Quote
Havlicek.Lukas Posted March 18, 2019 Posted March 18, 2019 cisla na stitku jsou interni cisla automobilky pokud chces mit 100 jistotu dej VIN cislo najdemem primo original cislo (OEM) podle ktereho to najdes na aftermarketech Quote
Pavla73 Posted March 18, 2019 Author Posted March 18, 2019 Aha...super,takže večer,až dorazím z práce,to napíšu.A to se pak dá teda dohledat?Tohle tam je Quote
Pavla73 Posted March 19, 2019 Author Posted March 19, 2019 takže to VIN: VF3WC8HZC33506964 Můžeš mi na to teda mrknout? Quote
ozzy56 Posted March 19, 2019 Posted March 19, 2019 zkus taky pohledat firmy, co repasují převodky řízení, protože tento díl i v druhovýrobě bude dost drahý, což kupovat do auta r.v. 06 ,nevím, nevím...,ale nejdříve zkus podle toho čísla z obrázku poptat v druhovýrobě co a jak Quote
Pavla73 Posted March 19, 2019 Author Posted March 19, 2019 Hoši moc a moc děkuju,jdu pátrat... na repas jsem taky myslela,jenže potřebuju jezdit.. Quote
Radek Hurvajz Posted March 19, 2019 Posted March 19, 2019 (edited) No hele - https://www.autokelly.cz/Product/LI-06-64-1200/11968578/39849642;39850140;16;146061;171796;34951459;34804511;40695867 Cena na klubovou kartičku řádného člena je Objednací kód LI 06.64.1200 Vaše cena bez DPH 5 610 Kč s DPH 6 789 Kč K odběru na pobočce: Běžně do 31 dnů Skladem na: 0 místech Není na centrálním skladu Akorát musíš nasledně vratit svoje starý řízení, za to je tam zaloha 4840,- a potom ta dodací doba je celkem nepěkná, ale koupit se to asi dá. Jinak pak tohle - https://www.autokelly.cz/Product/LI-06-64-1000/11968577/39849642;39850140;16;146061;171796;34951459;34804511;40695867 to je skladem cena pro klub Objednací kód LI 06.64.1000 Vaše cena bez DPH 11 527 Kč s DPH 13 947 Kč K odběru na pobočce: Dnes 14:15 Skladem na: 2 místech Skladem na centrálním skladu Edited March 19, 2019 by Radek Hurvajz brixtr 1 Quote
Pavla73 Posted March 19, 2019 Author Posted March 19, 2019 No ja tam tyhlety ceny nevidim,ale to je teda bomba,za 7ku...a jak s kartičkou?přes někoho? Quote
brixtr Posted March 19, 2019 Posted March 19, 2019 @Pavla73 VÝHODY ŘÁDNÉHO ČLENSTVÍ (PROČ SE STÁT ŘÁDNÝM ČLENEM?) Hlavním důvodem proč se stát řádným členem klubu by měla být chuť podpořit tento projekt, nebo "poděkovat" za pomoc, která se Vám zde donesla.Protože si řádných členů vážíme, připravujeme pro ně různé výhody ať už pravomoci na fóru nebo slevy u našich partnerů. Zde je ucelený soupis co Vám přinese řádné členství: stanete se členem Peugeot Club Amis de Lion s hlasovacím právem získáte klubovou kartičku a samolepku s logem klubu získáte výrazné slevy na zboží v eshopu klubové srazy pro Vás budou o něco levnější bude Vám poskytována sleva u našich partnerů (seznam partnerů klubu) získáte přístup VIP do sekcí sekce pro řádné členy - hlasování o věcech spolku a informace o jeho hospodaření sekce informací o historii vozidla dle VIN můžete si vytvořit vlastní galerii v sekci k tomu určené máte právo si nechat zřídit klubový email ve formátu nick@peugeot-club.com budete mít přístup a možnost stahovat ze sekce „ke stažení“ kde najdete spoustu hodnotných návodů, schémat a příruček budete mít možnost pořádat srazy a minisrazy s finanční podporou klubu zvýhodněné podmínky zadávání inzerátů v inzerci Péťa 1 Quote
MJSytic Posted March 19, 2019 Posted March 19, 2019 Vzhledem k tomu, že potřebuje jezdit a k momentálním lhůtám dodávky kartiček, bych to spíš viděl jít cestou stát se řádným členem a domluvit se s některým z členů v okolí s kartičkou, se kterým by se do Kelly následně dojelo ozzy56, brixtr and radim.1008 3 Quote
Pavla73 Posted March 19, 2019 Author Posted March 19, 2019 před 5 hodinami, MJSytic napsal: Ještě -jak poznám, kterej mám motor,z těch 3 možností,když se liší?nebo-je to podstatný? Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.