Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Kde udělat nový DO klíč - Peugeot 308


Recommended Posts

Posted

Dostal jsem se do super situace.

K Peugeotu 308 jsem měl normálně dva klíče.

Jeden se někde ztratil po tom co si s ním hrál mladší syn. Tipuju to na nějakou Indickou skládku nebo kam se ztrácí odpad z košů.

Druhý a poslední byl zdárně vyplaven nějakou dětskou šťávičkou, takže nefunguje DO. Jinak ZATÍM jezdit můžu.

 

Jelikož je to poměrně vrtkavá situace a nechce se mi dávat 3 000 Kč za nový klíč přímo od Peugeota, nevíte někdo kdo tady z členů (nebo jiný dobrý kontakt) dělá nové klíče včetně kódování?

 

Moc díky za rady

 

 

 

Posted

objednat z číný nový klíč+ chip. pak sehnat někoho kdo to umí spárovat(zde na klubu se určitě někdo najde ;) )

jo a potřebuješ kod, bud jestli máš takovou tu plastovou kartičku, nebo si zajít do peugeota kde ti to zjistí ale cenu přesně nevím, zkus pohledat někde se to tu několikrát probíralo :)

 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...