Petr Bednář Posted March 17, 2019 Posted March 17, 2019 (edited) Čau lidi,jen bych se Vás chtěl zeptat,kdepak nejčastěji tankujete ? Já tankuju na Benzině a vždy používám aditivum VIF...? Edited March 17, 2019 by Petr Bednář Quote
Péťa Posted March 17, 2019 Posted March 17, 2019 Ahoj. To je mi teda otázka Já naftu beru u EuroOil - bez biosložek a VIF dávám jen v zimě. Benzin tankuji u Shellky v Polsku. Ale když jedu okolo TANK-ONO, klidně vezmu benzin i tam. Petr Bednář 1 Quote
Guest Scratch Posted March 17, 2019 Posted March 17, 2019 vetsinou na pumpe a vetsinou beru benzin nebo naftu https://www.peugeot-club.com/search/?&q=tankování&page=2&search_and_or=or&sortby=relevancy Quote
Petr Bednář Posted March 17, 2019 Author Posted March 17, 2019 (edited) Tak to ses sikovnej chlapec,ze to zvladas Edited March 17, 2019 by Péťa Necituj předchozí příspěvek Quote
Guest Scratch Posted March 17, 2019 Posted March 17, 2019 Kdyz jsem mel sluzebak tak i LPG. Kazdopadne upresnim pro tebe: Naftu jen vervu bez vifu, protoze uz tam je, nebo euroil. Benzin jen effectu anebo shell 95, ono nebo omv, u benalu je to uplne jedno.... Quote
Mojo2 Posted March 18, 2019 Posted March 18, 2019 ja jedu naftu Shell V-power, OMV Maxmotion nebo Benzina Verva - VIF ani nic jineho nepridavam. Vzhledem k tomu, ze netankuju 1x tydne a vic tak mi tech par korun na nadrzi navic nevadi Quote
Dodo1976 Posted March 18, 2019 Posted March 18, 2019 Já dávám Vervu od Benziny. VIF tak každou 3. nádrž. Petr Bednář 1 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.