Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Volvo C30, Scratch daily car


Scratch

Recommended Posts

:D já si koupil tehdá předchozí auto a na vedlejším domě se natírala fasáda , pár kapek odnesl vítr na naší haupnu. Dál je to jednoduchý , dokud byla mokrá leskla se :D po uschnutí to bylo jako led po zápase Sparta vs Slávie . Kdybych se více věnoval mytí nadobí nestalo by se to :D

image.thumb.png.7990e449b5f621643844ea5e419400db.png

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Davidak79  A víš co je na tom nejhorší ???   Že já jsem věděl , že drátěnkou ne.  Ale jak jsem u toho myslel na něco jiného , tak to byla podvědomá reakce : otočit a přitlačit.

A jak píše Milan , jak to bylo mokré , tak nepřišel žádný varovný signál . . .   Ty v...le  a když to uschnulo :bojim   Já myslel , že skočím z balkonu a ty kola si hodím na hlavu.  Byla nová  a nepoškrábaná -do toho dne  (krom jedné malé na hraně disku)  :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň a já to auto měl jen pár dnů  (7000 euro ):D nejdřív jsem málem vzteky převrátil plošinu s dělníkama a pak jsem si chtěl nafackovat :D jinak jsem poškrábal 3/4 na tu poslední jsem se nedostal páč ta první uschla a já si všiml těch škrábanců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, radim.1008 napsal:

@Davidak79 Vy nemáte myčku na nádobí? :D 

máme , ale né všechno nádobí je do myčky , a až zajdeš do kuchyně určitě tu houbičku tam najdeš taky. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak k tomu čističi disků , už jsem ten sheron měl několikrát v ruce a pokaždý jsem ho vrátil z důvodu že tam píšou něco jestli si pamatuju : nepoužívat v případě narušení povrchu , povrchu laku a pod..

Nerad bych zase dopadl takto ( ve 130 km/h při předjíždění ) podotýkám že gumě nic nebylo , prostě bouchnul disk. Chybělo pár dnů na přezutí na létní sadu disků.

.

kolo.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 5. 2019 at 13:35, Scratch napsal:

Tak a jsou na aute 😀

 

A kde jsou ty uniroal ?? :D  je to za mokra neuvěřitelná guma a pěkně vypadá ,jezdil jsem je v rozměru 225 45 R17

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nakonec jsem vzal za 2800 celou sadu novych Nexenu. Nezastiram, cena a zvedavost na zkusenost s nexeny rozhodla. Davaji to na ceska auta a tak cekam, co ty pneu vydrzi. Pokud mi vydrzi do podzimu, tak dam kladne hodnoceni 😉. Jinak nasadim overene uniroyal, ale cena je jinde 😂😂😂, snad to takto staci jako vysvetleni 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

geoška proběhla a bylo to opravdu hnuté, teď už je vše v pořádku. 

A protože se blíží zima, tak jsem dnes pořídil nové papuče na zimu, nechám to u strejdy přezout než začne mánie. Pro letošní zimu vyzkouším Yokohamy :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...