Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Volvo C30, Scratch daily car


Scratch

Recommended Posts

Konečně jsem se k tomu dostal, pořídili jsme si s Adélkou druhý auto do rodiny, budu s ním jezdit pracovně krátké i delší trasy, příp. si auta vyměníme, když bude potřeba. Ano, má 2 dveře, má jen 4 sedačky, ano má to malý kufr, ale pořád lepší 2 velký dveře než 4 malý, lepší 4 velké sedačky, než 4,5 sedačky, do kufru se nám vejde vše co aktuálně na víkend potřebujeme :D . Takže jsme opravdu jeho koupi zvážili.....

dostal kompletní výměnu filtrů od Purflux a olejů Millers oil (převodový olej 75W90 prodávám v sekci inzerci), zkontroloval se podvozek, brzdy, a zatím to vypadá celkem slušně, máme už spolu najeto 3000 km. 

IMG_20190207_080315.jpg

IMG_20190207_080337.jpg

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

až bude teplo tak se chystám na opravu tahokovu v mřížce a možná seženu do té doby kompletní mlhovky (pokud tam bude natažená kabeláž). V červenci nás čeká technická kontrola, tam bude asi problém s výfukama a zatím i s kolama, které taky sháním nové, ideálně tato v 16 palcích.

V6C4Ml.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože vím, že sis švéda koupil, tak jsem stejné auto (ale červené) okukoval v NA na parkovišti a je pěkné! Opravdu pěkné. U nás by neprošlo kvůli počtu dveří, jinak bych si ho uměl jako náhradu FoFo představit. Vždycky jsem říkal, že příští auto bude japonec nebo Volvo :D Proto jsem koupil Béčko :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska Svedsky ExpresBonBon podstoupil zatezovy test. 4x2m hranoly a vingly a dalsi drobnosti, druhy kolo desky 1,5x0,6m, a dobry jako, nezda se a velikosti klame 😂😂😂

IMG_20190317_165442.jpg

IMG_20190317_160937.jpg

IMG_20190317_164221.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Uz tam mam dodelany dalkovy ovladani radia a necham si aktivovat i tempomat, abych to dostal z holoty. Palubni PC asi za ty prachy nestoji, stejnou sluzbu udela Torque 

Tak jsem si dneska udelal radost a dovezl si kolesa, Obuju je do Uniroyal rainsport 3, 205/55/16 91H. jen je musim necim poradne vylestit, ale cim dostat dolu tu zlutou barvu?

IMG_20190411_123651.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po pouziti vyse uvedeneho Sheronu a cistice na brzdy jsem z toho udelal zase hezka kola :) , zatim mam hotovy jen jedno a stravil jsem nad nim tak 1,5 hodiny :D 

IMG_20190411_123651.jpg

IMG_20190412_190955.jpg

IMG_20190412_191004.jpg

IMG_20190412_194306.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem ještě agresivnější čistič loni, na vnitřní stranu ALU, v Kelly. Už nevím přesně ale mělo to v názvu "Extreme" a v balení byly i gumové rukavice. Takové to svinstvo co ae obarvi do růžova tam kde je hodně nečistot. Fungovalo perfektně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Radek Hurvajz napsal:

Tak mně to trvá tak 10min, Nastřikej to na suchý kolo, nech to minutu pusobit, pak to kartačkem rozmydli a nasledně oplachni. NA hodně odolných mistech to zopakuj. To nemuže trvat tak dlouho. Ja koupil kola v daleko horším stavu a dvě umytí za sebou a byli nový.

Dostavam to dolu drevenou spachtli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radek Hurvajz tak celkovy cas 5h 45 min, bohuzel ten blbecek co je mel predemnou sel na zakladni ocistu kol uplne stejnym zpusobem jako @Klemoň :D :D :D 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...