Guest Scratch Posted March 17, 2019 Posted March 17, 2019 (edited) Konečně jsem se k tomu dostal, pořídili jsme si s Adélkou druhý auto do rodiny, budu s ním jezdit pracovně krátké i delší trasy, příp. si auta vyměníme, když bude potřeba. Ano, má 2 dveře, má jen 4 sedačky, ano má to malý kufr, ale pořád lepší 2 velký dveře než 4 malý, lepší 4 velké sedačky, než 4,5 sedačky, do kufru se nám vejde vše co aktuálně na víkend potřebujeme . Takže jsme opravdu jeho koupi zvážili..... dostal kompletní výměnu filtrů od Purflux a olejů Millers oil (převodový olej 75W90 prodávám v sekci inzerci), zkontroloval se podvozek, brzdy, a zatím to vypadá celkem slušně, máme už spolu najeto 3000 km. Edited March 17, 2019 by Scratch Quote
Guest Scratch Posted March 17, 2019 Posted March 17, 2019 aktuálně řeším opravu pokovení parabol, protože jsou vysvícené. Quote
Guest Scratch Posted March 17, 2019 Posted March 17, 2019 až bude teplo tak se chystám na opravu tahokovu v mřížce a možná seženu do té doby kompletní mlhovky (pokud tam bude natažená kabeláž). V červenci nás čeká technická kontrola, tam bude asi problém s výfukama a zatím i s kolama, které taky sháním nové, ideálně tato v 16 palcích. Quote
Guest Scratch Posted March 17, 2019 Posted March 17, 2019 a teď se mi hodně líběj tato kola, a za 11 000 cela sada nezní úplně špatně. Quote
Péťa Posted March 17, 2019 Posted March 17, 2019 Protože vím, že sis švéda koupil, tak jsem stejné auto (ale červené) okukoval v NA na parkovišti a je pěkné! Opravdu pěkné. U nás by neprošlo kvůli počtu dveří, jinak bych si ho uměl jako náhradu FoFo představit. Vždycky jsem říkal, že příští auto bude japonec nebo Volvo Proto jsem koupil Béčko Klemoň and Charlie 1 2 Quote
Guest Scratch Posted March 17, 2019 Posted March 17, 2019 Tak dneska Svedsky ExpresBonBon podstoupil zatezovy test. 4x2m hranoly a vingly a dalsi drobnosti, druhy kolo desky 1,5x0,6m, a dobry jako, nezda se a velikosti klame Quote
Guest Scratch Posted March 18, 2019 Posted March 18, 2019 @Charlie 1 regály do chodby mezi hajzl a koupelnu Quote
Guest Scratch Posted March 24, 2019 Posted March 24, 2019 (edited) Dnes udelana roletka na viko kufru, ktere je prosklenne Edited March 28, 2019 by Scratch Quote
Guest Scratch Posted April 11, 2019 Posted April 11, 2019 Uz tam mam dodelany dalkovy ovladani radia a necham si aktivovat i tempomat, abych to dostal z holoty. Palubni PC asi za ty prachy nestoji, stejnou sluzbu udela Torque Tak jsem si dneska udelal radost a dovezl si kolesa, Obuju je do Uniroyal rainsport 3, 205/55/16 91H. jen je musim necim poradne vylestit, ale cim dostat dolu tu zlutou barvu? Quote
Radek Hurvajz Posted April 11, 2019 Posted April 11, 2019 (edited) Pěkný kolečka. Tu žlutou barvu dostaneš dolů jednoduše čističem na disky a vodou. Garantuju ti že pak budou jako nový Např: Edited April 11, 2019 by Radek Hurvajz Quote
Guest Scratch Posted April 13, 2019 Posted April 13, 2019 po pouziti vyse uvedeneho Sheronu a cistice na brzdy jsem z toho udelal zase hezka kola , zatim mam hotovy jen jedno a stravil jsem nad nim tak 1,5 hodiny Quote
Radek Hurvajz Posted April 13, 2019 Posted April 13, 2019 Tak mně to trvá tak 10min, Nastřikej to na suchý kolo, nech to minutu pusobit, pak to kartačkem rozmydli a nasledně oplachni. NA hodně odolných mistech to zopakuj. To nemuže trvat tak dlouho. Ja koupil kola v daleko horším stavu a dvě umytí za sebou a byli nový. Quote
Guest StibTo Posted April 13, 2019 Posted April 13, 2019 Kupoval jsem ještě agresivnější čistič loni, na vnitřní stranu ALU, v Kelly. Už nevím přesně ale mělo to v názvu "Extreme" a v balení byly i gumové rukavice. Takové to svinstvo co ae obarvi do růžova tam kde je hodně nečistot. Fungovalo perfektně. Quote
Radek Hurvajz Posted April 13, 2019 Posted April 13, 2019 No vidiš. Ja meju tim co kde koupim nebo dostanu, všechny zatim fungovali dobře. Quote
Guest Scratch Posted April 13, 2019 Posted April 13, 2019 Před hodinou, Radek Hurvajz napsal: Tak mně to trvá tak 10min, Nastřikej to na suchý kolo, nech to minutu pusobit, pak to kartačkem rozmydli a nasledně oplachni. NA hodně odolných mistech to zopakuj. To nemuže trvat tak dlouho. Ja koupil kola v daleko horším stavu a dvě umytí za sebou a byli nový. Dostavam to dolu drevenou spachtli Quote
Guest Scratch Posted April 16, 2019 Posted April 16, 2019 (edited) @Radek Hurvajz tak celkovy cas 5h 45 min, bohuzel ten blbecek co je mel predemnou sel na zakladni ocistu kol uplne stejnym zpusobem jako @Klemoň Edited April 16, 2019 by Scratch Quote
Klemoň Posted April 16, 2019 Posted April 16, 2019 @Scratch neser - to byl omyl a únava ze zaměstnání. Za svěžího stavu bych tu houbu nikdy neotočil . . . Hafity and MilanF1 2 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.