Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Rozvody


doktor.ro78@gmail.com

Recommended Posts

INA, Dayco a Gates. Objednej si rozvodovou sadu s vodní pumpou, pokud možno.Tyhle značky většinou dělaj, podle mě, i dobrý pumpy. Ne že by třeba SKF, Bosch, Febi nedělali, ale dávat na čerpadlo plastovou vrtuli, jak jsme si už zvykli, mě není dodnes po chuti. Už jen proto, že jsem je viděl jinde protočené. Konkrétně na NFU jsem kupoval SKF sadu s pumpou- plastová vrtule a pak později kupoval znovu, pro změnu, Dayco a INA a tam byla vtule plechová. Dayco, INA, Gates bývá i prvovýroba.

 

Upraveno uživatelem inoxing
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 3. 2019 at 21:35, pecino napsal:

Budu měnit před dovolenou rozvody na 1.6i 80kw. Našel jsem sady bez vodní pumpy. Předpokládám že bych si měl objednat i pumpu. Jakou značku rozvodů doporučíte? INA je v prvovýrobě?

Bral jsem INA s vodní pumpou od badisáka + kapalinu do okruhu + řemen na altík, stejně jej musíš sundat/povolit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Náhradný remeň ako núdzový má zmysel možno akurát tak na dlhé cesty do zahraničia, alebo keď musíš byť vždy na 100% pojazdný. Práve na to sú predpísané intervaly výmeny, aby si nezostal nepojazdný. Problém je totiž v tom, že sa jedná o gumový výrobok, a ten stárne aj keď ho nemáš namontovaný na aute, takže po pár rokoch bude aj tak na vyhodenie, resp. ak nahodíš tento starý remeň, potom sa nemôžeš spoliehať na predpísaný interval výmeny, taký remeň treba potom vymeniť skôr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...