doktor.ro78@gmail.com Posted March 17, 2019 Posted March 17, 2019 (edited) Dobrý den mám Peugeot 307 sw 2.0 HDI kupován ve 220000 km rozvody dělaný ve 112000 teď najeto 253000kdy bych měl dělat rozvody děkuji Edited March 17, 2019 by doktor.ro78@gmail.com Quote
VojtouNerCZ Posted March 17, 2019 Posted March 17, 2019 Nejsem si přesně jist, ale asi přes 10k kilometry? Quote
307rg Posted March 18, 2019 Posted March 18, 2019 Vlastne si rozvody mal robiť ihneď keď si to kúpil, a teraz, keď si ešte pridal 33t km sa pýtaš, kedy ich máš robiť? ozzy56 and Péťa 2 Quote
pecino Posted March 20, 2019 Posted March 20, 2019 Budu měnit před dovolenou rozvody na 1.6i 80kw. Našel jsem sady bez vodní pumpy. Předpokládám že bych si měl objednat i pumpu. Jakou značku rozvodů doporučíte? INA je v prvovýrobě? Quote
inoxing Posted March 20, 2019 Posted March 20, 2019 (edited) INA, Dayco a Gates. Objednej si rozvodovou sadu s vodní pumpou, pokud možno.Tyhle značky většinou dělaj, podle mě, i dobrý pumpy. Ne že by třeba SKF, Bosch, Febi nedělali, ale dávat na čerpadlo plastovou vrtuli, jak jsme si už zvykli, mě není dodnes po chuti. Už jen proto, že jsem je viděl jinde protočené. Konkrétně na NFU jsem kupoval SKF sadu s pumpou- plastová vrtule a pak později kupoval znovu, pro změnu, Dayco a INA a tam byla vtule plechová. Dayco, INA, Gates bývá i prvovýroba. Edited March 25, 2019 by inoxing Quote
Tony Stark Posted March 24, 2019 Posted March 24, 2019 V 20. 3. 2019 at 21:35, pecino napsal: Budu měnit před dovolenou rozvody na 1.6i 80kw. Našel jsem sady bez vodní pumpy. Předpokládám že bych si měl objednat i pumpu. Jakou značku rozvodů doporučíte? INA je v prvovýrobě? Bral jsem INA s vodní pumpou od badisáka + kapalinu do okruhu + řemen na altík, stejně jej musíš sundat/povolit. Quote
Lukas.407 Posted March 25, 2019 Posted March 25, 2019 (edited) remen na altik beru taky automaticky Edited March 25, 2019 by Péťa Necituj předchozí příspěvek Quote
pecino Posted April 14, 2019 Posted April 14, 2019 řemen na altík jsem měnil už před pár roky kdy se mi část oddělila. Ale asi koupím jeden do foroty. Děkuji za info o rozvodech Quote
307rg Posted April 14, 2019 Posted April 14, 2019 Náhradný remeň ako núdzový má zmysel možno akurát tak na dlhé cesty do zahraničia, alebo keď musíš byť vždy na 100% pojazdný. Práve na to sú predpísané intervaly výmeny, aby si nezostal nepojazdný. Problém je totiž v tom, že sa jedná o gumový výrobok, a ten stárne aj keď ho nemáš namontovaný na aute, takže po pár rokoch bude aj tak na vyhodenie, resp. ak nahodíš tento starý remeň, potom sa nemôžeš spoliehať na predpísaný interval výmeny, taký remeň treba potom vymeniť skôr. inoxing 1 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.