Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Nabíječka autobaterií Telwin leader 400 - PRODÁNO.


Šalda

Recommended Posts

Posted

Prodám nabíječku autobaterií, s podporou startu, na 12V i 24V, použitá k nabití asi 5ti baterek, takže stav je jako nová. Stáří asi 3 roky. 

Cena 2000. -   

Nejlépe Brno a okolí, na poštu už je to asi trochu větší a těžší balík, ale i to by šlo, ale osobně mám raději osobní jednání a odběr. 

IMG_20190315_164439.jpg

  • 2 weeks later...
Posted

Nikomu se nehodí dobrá nabíječka? Čekal jsem že to na klubu prodám hned, pro někoho kdo má víc aut se to může hodit. 

Posted

Koukám, že do Strážnice to máš zhruba stejně daleko, jak já do Prahe....

Posted

To nevím jestli nějak více pomůže nicméně díky za nabídku, v případě zájmu se ozveme 😉

Je možný že to zatím prodám zvlášť, čím dřív to bude pryč tím líp, zatím jsem to nabídl jen na klubu, čekal jsem že to tady zmizí hned. 

  • 2 weeks later...
  • brixtr locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...