jirizdansky Posted March 16, 2019 Posted March 16, 2019 Ahojky. Mám 807,r.v.2008,2.0HDI,100KW. U ventilátoru topení nejdou velké rychlosti. Poradí někdo??? Díky Quote
ferinko2 Posted March 16, 2019 Posted March 16, 2019 Ventilátor má PWM reguláciu,tá buď funguje alebo nefunguje,takže problém bude asi vo ventilátore,možno len prechodový odpor v konektoroch. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.