Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Buchanie v zadnej casti vozidla


Jozz868

Recommended Posts

No tak dnes mi. Menili zadne tlmice aj s ulozenim a je to rozdiel nebucha to a aj je to tuhsie... Stacilo ked som rozkyval zadnu cast auta hore dole a bolo pocut take tukanie ako su ulozene tlmice  a teraz po vymene je ticho... Uvidime co bude rano ked bude chladnejsie ale malo by to byt ok.. Takze u mna to bol problem tlmicov zatial😁😁😁 uvidime co bude nasledovat.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Musím se podělit o věc, kterou jsem do teď nepochopil 🙈 Bavil jsem se s @Jozz868, zda bouchání po výměně tlumičů přestalo. Přestalo, nevrátilo se, ale stále to nebylo ono. Řekl mi, že po namazání dveří silikonovým olejem to zmizelo. Nechtěl jsem tomu věřit. 🙄 

Proto jsem koupil silikon s houbičkou, řádně namazal všechna těsnění u dveří a kufu a ráno při jízdě do práce jsem zůstal v údivu. Po cestě 2 km klasické české silnice opravné jen nástřikem s kamínky a bouchání nikde 😎 (tlumiče ani nic podobného jsem neměnil). Může mi někdo vysvětlit, jak je tohle možné?

Upraveno uživatelem patejrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

mam podobny problem s buchanim na zadnej naprave na pravej strane. vcera sme zistili ze su vybite voditka v brzdovom strmeni. uz su objednane, idu sa menit, hned menime aj kotuce a platnicky, uz ked to bude rozobrate

Upraveno uživatelem stankobn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahojte ešte sa spýtam či niekto nemá skúsenosť, keď je chladno vonku cca do 10 C ťa po prejdení nerovnosti auto brucha vnútri v predu aj vzadu a akonáhle sa zohreje na slnku keď je cca 18-20 stupňov tak je kľud a nič nebucha čo by to mohlo byť? Nemáte niekto s tým skúsenosť? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...