Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Buchanie v zadnej casti vozidla


Jozz868

Recommended Posts

Pôvodne som si myslel, že mi niečo klepká v zadných sedadlách, kovové klepkanie. No a nakoniec to boli tebou uvedené tyčky zadného stabilizátora, ktoré mali vybité kĺby a po výmene je vzadu ticho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze uz mam po vymene tyciek stabilizatora a je to lepsie ale stale mi nieco bucha v vzadu, myslim ze to bude skor v interieri ale uz neviem co by to mohlo byt lebo som pozeral asi vsetko, rezervu kufor ale vzdy ked prejdem nejaku nerovnost tak nieco buchne ale je to z interieru... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bouchání kdesi vzadu znám. Několik dní jsem špekuloval, co to může být a nakonec jsem našel. Nevím jestli máš sedana, ale u mě je to taková ta plastová pitomost na zadním platu pod oknem. Jedna strana se nějak odpoutala a při projetí nějaký díry klepe. Jelikož je tam prdlajs vidět, tak jsem zatím nenašel způsob, jak to připevnit zpět. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemate niekto navod ako rozobrat piate dvere na SWcku pripadbe plasty v kufri? V ktorych je uchytena roletka? Ako uz ma asi vystre furt nejake divne zvuky sa mi ozyvaju zozadu buchanie, ako som mal viac aut uz, ale toto mi pride nejako moc...

Upraveno uživatelem Jozz868
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mám podobný problém a už nevím co s tím. Nechal jsem vyměnit stabilizační tyčky, udělat geometrii, zkontrolovat čepy atd. a nic. Když jedu přes hrboly, tluče to vzadu a zdá se mi, že i předek u řidiče. Nedávno jsem měl půjčené Megane z roku 2008 myslím a na stejné trase jsem ani nevěděl, že po nějakých hrbolech jedu. Jediné, co mě ještě napadá, jsou tlumiče. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to mam vpredu pri šoférovi ako vravíš, keď auto veľmi prepruzi tak to buchne... Minulú zimu som to mal tiež, ked sa oteplilo, zmizlo to, tuto znova ale neprestalo to, dal som vymeniť horné uloženia tlmiča, týždeň bolo božské ticho, po týždni zas to isté... Tiež si uz neviem rady s tým

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som dnes volal do peugeotu a pozeral servisak ci nemaju hlasenu nejaku chybu a hovoril mi ze pri 508 kovove buchanie zadnej napravy moze sposobovat vadny tlmic.. Tak asi to budu tlmice. Hovoril mi este ze by bolo dobre ist na test tlmicov a pozriet to. Ale uz mi pozerali 2x zadnu napravu a vsetko je pevne tak asi to bude tlmicmi.. Mozno pojdem na ten test aj ked ndviem ci to ukaze ozaj realny stav tlmica,.. Sranda ale ze ked je auto na slnku a sa zohreje tak to je tiche ziadne buchoty su vzadu neni a ked je chladnejsie tak ma ide vystret, ako na 1203ke

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎17‎. ‎4‎. ‎2019 at 16:53, JakubG napsal:

Ja to mam vpredu pri šoférovi ako vravíš, keď auto veľmi prepruzi tak to buchne... Minulú zimu som to mal tiež, ked sa oteplilo, zmizlo to, tuto znova ale neprestalo to, dal som vymeniť horné uloženia tlmiča, týždeň bolo božské ticho, po týždni zas to isté... Tiež si uz neviem rady s tým

Řeším ten samý problém. Zadní tlumiče a tyčky stabilizátoru vyměněny.  Ráno když je chladněji to bouchá stále. Odpoledne když je teplo tak nic. Začalo to ve 150tis. Ted 170tis km. Stálo to spoustu peněz  a už do toho nedám ani korunu. Navíc se ozývá i předek. Tam jsem měnil taky vše. Prostě to beru jako vlastnost vozu ne jako závadu. Lahváč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mne to uy pozerali 3x a vsetko je na naprave pevne a stale to bucha tak tiey tlmice pravdepodobne ked je to studene to robi a ked sa otepli tak to prestane,, Tak vzmenim tlmice aj s ulozenim ale asi az po lete kedze bude teraz teplo a v teple to nebucha..

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...