greg Posted March 15, 2019 Posted March 15, 2019 Ahoj, prodávám svoji 406. Je to 2.2. HDI 98 Kw, rok 2001, původ v ČR (jsem třetí majitel). Najeto cca 233 xxx Km, výbava téměř maximální, tempomat, dešťový senzor, 6CD changer, el. sedačky s pamětí, vyhřívané sedačky, zadní roletka, ABS, centrál na DO, mlhovky, PP, digiklima. Vše funkční. Tažné zařízení (použito 3x) Auto je udržované a velmi zachovalé, v minulosti dělané komplet pružiny předek a zadek, ložiska zadek, komplet brzdy + válec a posilovač. Olej měněný po 10 tkm, tankováno prémiové palivo. Na autě jsou letní (téměř sjeté) + 4ks barum zimní jeté jednu sezonu na díscích + 4ks zimní 4mm na dojetí třeba v létě. Auto má proveden fapoff před 6ti lety, technická nyní do 2020, prošlo vždy bez potíží a bez úplatků. Cena 28 000,-
misho.1709 Posted March 15, 2019 Posted March 15, 2019 Pekná 406 Zazrel som ju na bazoši a hneď som to sem išiel skontrolovať, keďže som videl clubovú nálepku. Prajem skorý predaj
KingSpade Posted March 16, 2019 Posted March 16, 2019 blbě se zeptám...ale jaké všechny velikosti disků jsou zapsány v TP?
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.