Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otvírá se popelník


Pažout508

Recommended Posts

Ahoj,řešil někdo někdy otvírající se popelník na 508? :myslimKdyž jedu a někde vemu díru tak se otevře. :bachaMěl jsem to venku ale nic špatného jsem neshledal,mechanismu nic není. Je to tedy slušně namazané, ale nevím co s tím aby na mě pořád nečuměl zapik. :bojimMá někdo nějaký nápad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechceš zakládat jiné téma, tak raději uděláš guláš v tomhle :roll Když už jsi líný si to na fóru dohledat (alespoň to, jaký systém ve svém autě máš) tak to nové téma založ. Je to menší zlo, než tohle :nevim V něm ti pak napíšu, co a jak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak jsem to vyřešil :super. Dneska byl čas se zase vrtat v autě, takže popelnik šel ven. Prohlídl jsem mechanismus zavírání a zjistil že víko je oproti popelniku dosti ztažené, takže kolíček ( nevím jak to popsat lépe) se zachytával za západku jen okrajově a sklouzával. Proto se neudržel zavřený. Vyřešila to 1mm podložka navléknutá na čep na pravé straně. Tím se celé víko popelníku posunulo do leva a tím pádem kolíček se lépe zapře v mech. otvírání a popelník drží zavřený. :D

4C1C086E-EB20-4E4B-9FC5-11ABE34DCEAC.jpeg

F343CBB8-DAD8-4A35-B1ED-8205FE2DB672.jpeg

CFDC4746-A21D-4D20-AD54-CC77A424ACA9.jpeg

Upraveno uživatelem Pažout508
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...