Pažout508 Posted March 14, 2019 Posted March 14, 2019 Ahoj,řešil někdo někdy otvírající se popelník na 508? Když jedu a někde vemu díru tak se otevře. Měl jsem to venku ale nic špatného jsem neshledal,mechanismu nic není. Je to tedy slušně namazané, ale nevím co s tím aby na mě pořád nečuměl zapik. Má někdo nějaký nápad? Quote
alternativ Posted March 16, 2019 Posted March 16, 2019 Ahojte. Ja mam taky tento problem a rada by mi bodla Diky Quote
Atimaster Posted March 18, 2019 Posted March 18, 2019 Jo, to je jedna z nemocí na 508, u mě to stejné, ale otevře se mi jednou za čas Quote
Pažout508 Posted March 18, 2019 Author Posted March 18, 2019 (edited) Mám už druhou 508 a u té první mi to dělalo také,jen jak píše Ati nebylo to tak často. Tak až bude někdy čas tak to znovu rozeberu a skusím něco vymyslet. Edited March 18, 2019 by Pažout508 Quote
MJSytic Posted March 18, 2019 Posted March 18, 2019 Nechceš zakládat jiné téma, tak raději uděláš guláš v tomhle Když už jsi líný si to na fóru dohledat (alespoň to, jaký systém ve svém autě máš) tak to nové téma založ. Je to menší zlo, než tohle V něm ti pak napíšu, co a jak... Quote
Pažout508 Posted March 18, 2019 Author Posted March 18, 2019 (edited) OK máš pravdu, upraveno. Tak se nečil nejsem zrovna PC mág, hledal jsem ale nenašel. Edited March 18, 2019 by Pažout508 Quote
Pažout508 Posted April 27, 2019 Author Posted April 27, 2019 (edited) Tak jsem to vyřešil . Dneska byl čas se zase vrtat v autě, takže popelnik šel ven. Prohlídl jsem mechanismus zavírání a zjistil že víko je oproti popelniku dosti ztažené, takže kolíček ( nevím jak to popsat lépe) se zachytával za západku jen okrajově a sklouzával. Proto se neudržel zavřený. Vyřešila to 1mm podložka navléknutá na čep na pravé straně. Tím se celé víko popelníku posunulo do leva a tím pádem kolíček se lépe zapře v mech. otvírání a popelník drží zavřený. Edited April 27, 2019 by Pažout508 davidekcz and alternativ 2 Quote
alternativ Posted April 28, 2019 Posted April 28, 2019 Skvele, diky za navod, Pažout508! Jde ten popelnik lehce vytahnout a nebo je to "zoubkolam" ? Quote
Pažout508 Posted April 28, 2019 Author Posted April 28, 2019 Musí se vydloubnout rámeček kolem fofrklacku a pak ten dlouhý lesklý rámeček co je až k loketce( ten jde trochu hůř). Jen si dát pozor na poškrábání a zlomení. Pak už si u popelníku, ten jde snadno. alternativ 1 Quote
Vítek1 Posted August 10, 2019 Posted August 10, 2019 tak jsem také úspěšně po opravě. Chce to podložku tak akorát, já jsem si ji vystřihnu ze zákaznické kartičky globus Ten plast co je od popelníku k loketce chce opravdu opatrně páčit ideálně okolo kovových západek ve kterých drží. alternativ and Pažout508 2 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.