martin87 Posted March 14, 2019 Posted March 14, 2019 V roce 04/2018 jsem koupil uplně nového boxera 2.0 160k. A po cca 4000km jsem začal slyšet zvuk v kabinovém prostoru. Takové klepání. Ted mám najeto 15000km a klepání je hlasitější. I po návštevách servisu mě bylo řečeno, že to slyšet je, ale že na funkci auta to nemá žádný vliv. Pokaždé s přidáním plynu to jde velmi dobře slyšet. Auto v záruce za 700tis. a nikdo nic. Dokonce mě bylo řečeno, že je to interní záležitost, ale že to tak prostě je. Prostě jedete a musíte mít pořád nahlas rádio, aby jste to přehlušily. Porádíte mi prosím. Díky Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.