kujon106 Posted March 14, 2019 Posted March 14, 2019 Ahoj, přenechám 1ks celodenní vstupenky do Aqualandu Moravia, jeliokž jí nestačím využít. Má to ale jeden háček, vstupenka musí být použita nejpozději zítra (tj. 15.3.2019). Kdo má zájem nechť mě kontaktuje na facebooku, jelikož sem chodím sporadicky. https://www.facebook.com/pavel.endrle
Šalda Posted March 14, 2019 Posted March 14, 2019 Péťa, děkuji za upozornění, ale určitě to nestihnu využít, na takovýhle akce potřebuji tak týden předem
KoudaK Posted March 14, 2019 Posted March 14, 2019 @Péťa dík za upozornění ale za týden odevzdávám zakázku.. Takže na takový radovánky není vůbec čas...
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.