Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika


Denis

Recommended Posts

Máme koncesionáře i na Kladně Vak cars ale nikdy v životě mě tam už nikdo nedostane. Jejich přístup k majitelům starším aut je hnus. Chtěl jsem po nich poradit s ABS a oni **** YOU. U Domanského mi poslaly i schéma faxem no prostě o něčem jiném. Také se tam chystám s míčkem na kontrolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se zaregistroval,zatím mam peugeotka u jiného pana doktora (brzdy pískaj,prohlídka spodku,drobný opravy,rozvoďák a ten vyšší volnoběh+moc žere,když to neopraví uplně,testnu tu diagnostiku u Domanskýho a podle toho co mi řeknou,pošetřim a dám jim to tam....

PS:Rád dám vydělat solidní firmě!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže mam smůlu 309-ky u Domanskýho nedělaj...Mam tedy dvě potvrzený možnosti

Federal Cars

Autospol

Se Kterým máte lepší zkušenosti? prosím,prosím...

PS:Jak říkal Radek V. má v Autospolu známého,ale má dýzlíka,jedná se mi hlavně o to,zda jsou ochotní u staršího auta zjistit kvůli čemu to opravdu zlobí a ne vyměnit všechno za 20.000,- a víc,jak jsem četl zkušenosti některých členů Clubu.Mám autíčko už po krátký době moc rád,ale finance mám omezený.Říkali diagnostika do 1500,- v autospolu a asi jdu do toho.

Díky moc David

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...