Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cena servisu - možnost rozporu ceny


Guest ds77

Recommended Posts

Ahoj, Peugeot 407 rv 2009 - beznny servis, 160 000 km v autorizovanem Peugeotu, seznam naplanovanych praci viz obrazek - nevidim tam nic narocneho.

Mohu se zeptat od oka na primerenou cenu? Predbezna cena dle servisu 18 000 Kc - to mi pripada tak 2x predrazene.  Konecnou cenu nevim.

Je nejaka principialni moznost v takovych pripadech cenu pri prejimani rozporovat?

diky za nazory

 

IMG_1288.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj hrubý tip :myslim - neber vážně. 

Prohlídka 160tis - 1500

Výměna oleje a filtru - 4000.

Výměna brzd. kapaliny - 2000

Pylový filtr - 1000

Kontrola Ph - 300

Kontrola zanesení FAP - 1000

Doplnění aditiv pro FAP - 3000

Výměna vzduch. filtru - 1000

Výměna palivového filtu - 1000

Při zařazení D ... 200

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ztotožním se s názorem ozzy56. Pokud Ti dali předběžnou cenu při předání vozu k opravě tak jsi měl možnost se ohradit teď už je podle mě pozdě. A u autorizáku to je vcelku normální cena podle mě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Agrafik napsal:

Můj hrubý tip :myslim - neber vážně. 

Prohlídka 160tis - 1500    2500

Výměna oleje a filtru - 4000.    4000 

Výměna brzd. kapaliny - 2000     800

Pylový filtr - 1000    1300

Kontrola Ph - 300   300

Kontrola zanesení FAP - 1000  1500

Doplnění aditiv pro FAP - 3000   5500

Výměna vzduch. filtru - 1000   1800

Výměna palivového filtu - 1000   2000

Při zařazení D ... 200   tezko rict 1500 diag + prace material ale to nevime jaky.....

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za ten rozumny odhad.

 

Druha odpoved - nezajimavy internetovy chytrolin co o tom nic nevi, ale jeho ego ho nuti delat ramena.

Nebylo to pro mne, ale kolegu cizince, ja v autorizovanem nikdy za bezny servis tolik neplatil, jenom jsem mu chtel dat zpetnou vazbu, jestli si z nej nejaky namachrovany vykuk typu ozzy nedela kafku.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm. tak jako 7 příspěvků a děláš tady vlny jako když bys tady byl inventářem. No nevím no jsem tady sice kratší dobu jak ty ale nevzpomenu si jestli jsem si za tu dobu něco podobného dovolil. Navíc ozzy56  je zde jeden z těch který o čem mluví.  A když jsi sám tak chytrý že nikdy tolik neplatíš v servisu tak proč jsi kolegovy nenabídnul pomoc a do toho servisu jsi nejel s ním aby ho nenatáhli?   Ono vlny umí dělat každý, udělat něco pro jiného je složité. Teď mě můžeš otitulovat podobně jako ozzy56 . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam dojem se zase cena autorizaku tak moc nelisila od toho "hrubeho odhacu". Tak nerozpoutavej vachne a pocitej s tim ze autorizak si  za vsechno necha zaplatit vic nez jouda z garaze co vopravuje skodofky

@Vena garážmistr  byl jsi rychlejsi!!!   

     

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vecne shrnuti: 

- polozil jsem konkretne a celkem uctive jednoduchy dotaz.

- dostalo se mi jedne vecne odpovedi

- zbytek egomasirka mistnich borecku o tom, co jsem si to dovolil, ze mam 7 prispevku, ze ozzy je mistni polobuh atd.

 

Vic prispevku tu ale mit nebudu, mejte se tu, placejte se tu po ramenou a hlavne nezapomente na vazelinu - jak vidno, vyuzijete ji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si to klidně shrň ještě několikrát když ti to dělá dobře. Borečku, vazelinu asi znaš dobře když ji tu nabízíš. Jako nic ve zlym, ale jak se do lesa volá, tak z něj litajk sekerky! 😀

 

TVL, to jsou dneska lidi, ani diskuzi už nesnesou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@brixtr kdybys použil vazelinu tak nejsi tak unaveny:aut

@ds77 se necil...v autorizaku si vezmou kolik za práci...850 za hodinu? Tak to jsi za těch deset položek hrubým odhadem na půlce jen prací...ukaž fakturu a pak se dá diskutovat zda to bylo predrazeny ci to byla prostě jen cena za značkový servis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Fruktis Zm*da s vazelinou vyresil nejkrasnejc muj oblibeny autor Jiri Kulhanek v Nocnim klubu uz pred vic nez deseti lety. Mysli ze by se tohle reseni hodilo pro @ds77 ktery tak rad rozdava cervene tecky.... aby si taky trochu uzil hihi       

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, ds77 napsal:

Vecne shrnuti: 

- polozil jsem konkretne a celkem uctive jednoduchy dotaz.

- dostalo se mi jedne vecne odpovedi

- zbytek egomasirka mistnich borecku o tom, co jsem si to dovolil, ze mam 7 prispevku, ze ozzy je mistni polobuh atd.

 

Vic prispevku tu ale mit nebudu, mejte se tu, placejte se tu po ramenou a hlavne nezapomente na vazelinu - jak vidno, vyuzijete ji.

myslím, že se zbytečně čertíš--ty jsi dal dotaz, já odpověděl...,nejsme v mateřské školce, jsme tu dospělí lidi, kteří by měli unést i jiný názor

jinak je škoda, že odcházíš, umíme si tu poradit v mnoha oborech--třeba bys byl pro klub přínosem přes počítače--internet (v tom jsem antitalent), nebo přes organizaci srazů atd. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych se vrátil k tématu. Autor nepíše, jestli to je předběžná nebo ji už zaplatil. Mě předběžnou odhadují, podle toho, co se bude dělat. Takže vždy trochu vyšší, když je třeba už plánují, že se budou dělat deska, tak si nechaj rezervu na kotouče... Tady je plánovanej FAP. takže si nechávají rezervu navíc. Jinak bez toho FAPu by ses měl do 10t vejít, vždy měním všechny filtry a teď už se každou chvíli něco najde (čepy, táhla, tyčka stabilizátoru), ale stále se obvykle do 12t s DPH vejdu.

Jinak jestli ti dali plánovaných 18t, neznamená to, že to tolik stát musí. Mě tedy obvykle dávají 10 a pokud něco najdou, tak volají, jestli to chci udělat a jestli se vejdou nebo kolik to přibližně činí. Z informace autora není zřejmý ani motor, jen to že je to naftová 407.

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tématu - co stojí na výměně brzdové kapaliny 2.000? Normocas je tuším okolo 0,5h možná 0,75 k tomu 1,25-1,5 litru kapaliny... No ale takhle bych se mohl ptát asi u všeho. 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...