Hanys-21 Posted March 13, 2019 Posted March 13, 2019 (edited) Zdravim mam takovy problem a nevedel jsem jak to spravne pojmenovat snad bude nekdo vedet. Jde o to ze auto zaclo blbnout skrz turbo ktere nechtelo tlacit mezi 2000-3000 otacky vcera se me rozsvitila kontrolka motoru a turbo tlaci uplne krasne jen otacky 2900 a konec vic nejdou jde o 406 2.0hdi 80kw rhz myslim a 99rok vyroby takze prosim na co bych se mel zamerit na diagnostiku auto pujde az v sobotu asi Edited March 13, 2019 by Hanys-21 Quote
MiliVFR Posted March 14, 2019 Posted March 14, 2019 Zkus čidlo na chladiči turba , vepředu z pravé strany vedle klasického chladiče. Nevím jak přesně se to jmenuje. Quote
krtek 2 Posted March 26, 2019 Posted March 26, 2019 skus odpojit vahu vzduchu(konektor) c to zacne tahat Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.