Danny308 Posted March 12, 2019 Posted March 12, 2019 Ahoj, mám dotaz pro znalé. Poslední dobou zjišťuju, že mi jde více ztuha otáčení volantem. Nejvíce to vnímám třeba, když jedu pomalu v koloně nebo ve městě, točím do zatáčky a přijde mi, že to jde prostě víc ztuha. Čím lehčeji se snažím točit, tím víc mám pocit, že je větší odpor. Může někdo poradit, co to je? Dík. Quote
RichVa Posted March 12, 2019 Posted March 12, 2019 Možná se zeptám blbě: Má dost nafoukané přední pneu? Quote
Danny308 Posted March 12, 2019 Author Posted March 12, 2019 Dle měřiče je na nich tlak cca 2,5 baru. Quote
jaturn Posted March 13, 2019 Posted March 13, 2019 Ložiska nahoře nad tlumičem(pružinou)??Manželce to takto odešlo nedávno asi na 218000km(až si nakonec ukroutila pružinu)J. inoxing 1 Quote
Vena garážmistr Posted March 13, 2019 Posted March 13, 2019 A jak je na to náplň v řízení kolik je v nádržce oleje aby nešel posilovač na sucho. Quote
Danny308 Posted March 14, 2019 Author Posted March 14, 2019 Takže jako běžný řidič to asi sám nevyřeším, takže budu muset na servis... Quote
Vena garážmistr Posted March 14, 2019 Posted March 14, 2019 Takže jako běžný řidič by jsi měl být schopen provést základní kontrolu stavu hladin provozních kapalin v motorovém prostoru. Stáhni si manuál k autu pokud ho nemáš a tam by mělo být popsáno co se jak kontroluje. Až pak pokud zjistíš že je něco špatně jeď do servisu. Pokud bude málo oleje v servu tak se dá doma dolít a pak jde jen o to pohlídat jestli se ztrácí z nádržky nebo ne pokud se bude ztrácet tak je někde problém a s tím jeď do servisu. Quote
Danny308 Posted March 14, 2019 Author Posted March 14, 2019 Manuál k autu mám, ale o servu jsem tam nic nenašel. Každopádně dík za info. Quote
ozzy56 Posted March 14, 2019 Posted March 14, 2019 pod kapotou vlevo je dole černá nádobka s víčkem, podívej se, kolik je oleje Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.