Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2.0 100kw RFN při přidání plynu hučí+ztráta výkonu


zombik

Recommended Posts

Ahoj, měl bych jeden dotaz.Svítí kontrolka motoru, po nastartování píše depollution system faulty a v diagnostice auta na displeji antipollution system fault.Při výpisu chyb z diagnostiky vyskočí chyba P0170 - korekce paliva (řada1) porucha funkce. Auto je předěláno na LPG. Dodneška jen svítila kontrolka motoru, při studeném motoru a následném nastartování jsem musel chvilku počkat, než se auto zahřeje, jinak při sešlápnutí plynu se auto dusilo- po trošku zahřátém motoru to bylo ok.Někde jsem se tady dočetl, že třeba zkusit vyčistit čidlo teploty nasávaného vzduchu.Rozdělal jsem škrtící klapu, trošku jí vyčistil i to čidlo v ní, dal jsem to dohromady, nastartoval a zdálo se mi být pořád vše stejné, až na ten rozdíl, že teď při přidání plynu při jízdě se mi zdá, že auto má menší výkon, než doposavad+ zní jak bych měl tuning výfuk, což předtím nedělalo.Je možné, že jsem tím, že jsem to čidlo očistil, tak odešlo a může to být ta příčina hučení při akceleraci a ztráty výkonu? jinak kontrolka motoru svítí stále.Děkuji za nějaké kladné odpovědi a názory a předám se omlouvám jestli je tento problém již někde popsán. 

IMG_0820.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...