Verduniak Posted March 12, 2019 Posted March 12, 2019 Caute v pondelok 18.3.2019 zacina akcia 7 dni Peugeot. Chcem sa iba spytat, ci mate niekto s touto akciou skusenost, popri0ade, ci ste si v nej kupili auto? Mam v plane kupit 3008, tak ci sa to oplati v tejto akcii Quote
Laďa Posted March 12, 2019 Posted March 12, 2019 Podívej se na stálý ceník a na ceník v akci 7 dní a poznáš jestli se to vyplatí. Spíš záleží na tobě o kolik si uhádáš (usmlouváš) slevu. Quote
ozzy56 Posted March 12, 2019 Posted March 12, 2019 před 44 minutami, Verduniak napsal: Caute v pondelok 18.3.2019 zacina akcia 7 dni Peugeot. Chcem sa iba spytat, ci mate niekto s touto akciou skusenost, popri0ade, ci ste si v nej kupili auto? Mam v plane kupit 3008, tak ci sa to oplati v tejto akcii pochybuju, že akce 7 dní Peugeot slouží k zvýšení prodeje, je to spíše tak na pokec a navíc dostaneš zdarma kávu Mikis 1 Quote
Pe.Tr Posted March 12, 2019 Posted March 12, 2019 7dní,black patek v alze, ........ vse na jedno brdo Mikis, pesastor, loque and 2 others 5 Quote
Charlie 1 Posted March 12, 2019 Posted March 12, 2019 Na nejlepší cenu se dostaneš,když auto bude statická předváděcka a bude půl roku stát na saloně,úspora velice slušná, popřípadě předváděcka s kterou od začátku jezdíš ty....je to jen se domluvit s prodejcem,odkud jsi? Quote
mmartinkovic Posted March 19, 2019 Posted March 19, 2019 Je to akcia na skladovky, my sme kupili takto Partnera, je tam zlava z cennikovej ceny, ale zalezi na predajcovi. Quote
Verduniak Posted March 21, 2019 Author Posted March 21, 2019 Dakujem vsetkym za odpovede, nakoniec som objednal auto aj bez akcie 7 dni Peugeot, ale nie skladove, musi ist do vyroby. Péťa 1 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.