Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Opierka nohy


Diesel

Recommended Posts

Ja som v piatok namontoval tú opierku ako uvádza Markusenka. Bol k tomu aj taký nečitateľný  rozmazaný návod s fotografiami a taká vystrihovacia šablóna podľa ktorej priložením na vhodné miesto sa mali vyvŕtať diery. Problém však vyvstal hneď . Rozteče tých dier v šablóne nesedeli s dierami v opierke. Ale nakoniec som nejakú polohu zvolil a navŕtal jednu spodnú dieru. Opatrne cez plast s vrtákom mierne vysunutým aby som prípadne neporušil niečo vnútri. Ešte musím uviesť,že som koberec nedemontoval. Prekvapilo ma však to, že keď som prešiel cez ten plast cca po 5mm som zacítil ďaľší odpor v domnení že to môže byť kabeláž, už som ďalej nevŕtal. Vrchné otvory boli bez problémov tam bolo priestoru pod vrtákom dosť. Ľavá spodná diera zase to isté ako pravá spodná. Niečo tam zavadzalo. Prekvapilo ma to preto,lebo tie skrutky boli oveľa dlhšie ako bol volný priestor pod dierou. Vyriešil som to tak, že som spodné skrutky urezal asi na 15mm a opierku priskrutkoval. Až doma pri počítači som začal pátrať po príčine mojich obáv. Narazil som na fotografie tej plastovej nádhery pod kobercom, urobené z rôznych pohľadov, myslím že z nejakej inzercie. Ten diel je totiž tvorený takými mriežkami , a v spodnej časti je spevnený ďalšou stenou na ktorú som narazil. Ak by bol záujem môžem to poslať. Takže na záver,  opierka doteraz drží a plní svoju funkciu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...